UFC

Ogromne pieniądze w zamian za milczenie? Kontrowersje w sprawie afery z McGregorem!

W ubiegłym tygodniu media obiegła informacja o poważnych oskarżeniach wystosowanych pod adresem Conora McGregora. Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły.

To nie pierwszy raz, kiedy Irlandczykowi zarzuca się napaść seksualną. W 2020 roku został zatrzymany po tym, jak kobieta zeznała, że padła jego ofiarą. Ostatecznie jednak ze względu na brak dowodów były podwójny mistrz UFC został oczyszczony z zarzutów.

Tym razem sprawa jest poważna. Po meczu NBA kobieta oskarżyła McGregora o brutalny atak, do którego miało dojść na stadionie klubu Miami Heat. W piśmie przesłanym do drużyny, ligi NBA i prawników Irlandczyka twierdziła, że przez ochroniarzy została siłą oddzielona od grupy znajomych i zaciągnięta do łazienki. Tam miał czekać już na nią fighter który zmusił ją do seksu oralnego i próbować zgwałcić.

Do sieci trafiło jednak nagranie, na którym widać, że wyglądało to całkiem inaczej i kobieta dobrowolnie weszła do łazienki z Irlandczykiem, kiedy całą sytuację oglądało z bliska wiele osób.

Co ciekawe, w przesłanych pismach kobieta zażądała jedynie pieniędzy zarówno od zawodnika, jak i klubu oraz ligi koszykarskiej. Nie zamierza ona wnosić zarzutów przeciwko McGregorowi jeśli chodzi o rzekomą napaść seksualną.

Sprawdź!  "Tu się podziała moja dzi*ka!" - Tony Ferguson upomina się o walkę, Michael Chandler odpowiada!

Ponadto przedstawiciele Irlandczyka przekazali, że po publikacji materiału prawnicy kobiety zmienili narrację dotyczącą całej sytuacji. To nie wszystko, gdyż do sieci trafiły zdjęcia, na których widać, jak kobieta już po całym zajściu pije drinka razem z Irlandczykiem. Jest to zaskakujące o tyle, że jak sama twierdzi, wcześniej miała kilkukrotnie uderzyć go łokciem i uciec z toalety.

Teraz do sieci trafiły kolejne informacje w tej sprawie. Jak twierdzi adwokat kobiety, NBA miało zaoferować 100 tysięcy dolarów, aby wyciszyć aferę. W odpowiedzi głos zabrał reprezentujący ligę Michael Bass, który oświadczył, że są to kłamstwa i nikt nie nawiązywał z nią żadnego kontaktu.

Poniżej znajdziesz zdjęcie McGregora z kobietą, która twierdzi, że została przez niego wykorzystana seksualnie. Fotografia została wykonana już po rzekomej napaści w toalecie:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.