PRIME SHOW MMA

Ewa Piątkowska murem za kibicami: „Wątpię, żeby ludzie hejtowali, gdyby…” [VIDEO]

Ewa Piątkowska zabrała głos na temat hejtu na reprezentację Polski w piłce nożnej. Mistrzyni WBC niedawno wywołała sporo szumu swoimi krytycznymi komentarzami.

Zawodniczka Akademii Sportów Walki Wilanów i Prime Show MMA przed kilkoma miesiącami w mocnych słowach wypowiedziała się na temat reprezentacji w piłce nożnej, wobec której fani mają zawsze duże oczekiwania, mimo że wyniki na boisku pozostawiają wiele do życzenia.

Jej wypowiedź nie spodobała się Agnieszce Jędrzejewicz, która skrytykowała bokserkę w social mediach. Panie znalazły się w studio Fansportu TV, gdzie wspólnie oglądały mecz Mołdawia – Polska. Choć Biało-czerwoni mieli odnieść łatwe zwycięstwo i prowadzili po 1. połowie już 2:0, to ostatecznie zaliczyli potężną wpadkę i przegrali 2:3.

Ewa Piątkowska: „Wątpię, żeby ludzie hejtowali, gdyby przywozili medale”

Przez 90 minut panie wymieniały się spostrzeżeniami, a Piątkowska z bardzo dużym dystansem podchodziła zarówno do gry, jak i całokształtu reprezentacji. Stanęła też po stronie hejtujących kibiców tłumacząc, że ma zdanie podobne do nich.

Wątpię, żeby ludzie hejtowali, gdyby oni na przykład przywozili medale, gdyby grali jak Francja.

Chodzi o to, że pewnie ludzie uważają – i ja też uważam, – że oni naprawdę mają wszystko, żeby być czołową drużyną europejską. Zobacz, czego brakuje? Mamy dobrych zawodników, z dobrych klubów, mamy dobrego trenera, a na pewno stać nas na takiego, więc wybierają takiego, który jest najlepszy.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.