FAME MMA

Ogromne pieniądze nie tylko za walki! Tyle freak fighter zarobił za najdroższą reklamę w historii FAME!

Bardzo wiele mówi się o zarobkach w federacjach freakowych, które są naprawdę wysokie. Znacznie rzadziej wspomina się o współpracach ze sponsorami, a ich stawki także robią ogromne wrażenie.

Zwodnicy freakowi mają możliwość umieszczania reklam na swoim ciele, a także spodenkach w trakcie walki. Dodatkowo promują sponsorów między pojedynkami, podczas wywiadów, programów, konferencji czy także na social mediach.

Jakiś czas temu Michał Pasternak przyznał, że dla niego pieniądze z reklam są głównym źródłem przychodu:

Na pewno duża część naszych dochodów to sponsorzy i ludzie, którzy widzą w nas potencjał, formę marketingu i chcą w nas inwestować. To jest mój główny przychód. A YouTube więcej daje pod względem medialności, że jestem rozpoznawalny, dzięki temu mam możliwość negocjować lepsze warunki i stawki.

Jak się okazuje, sponsorzy płacą naprawdę duże pieniądze. W ostatnim programie Aferki włodarz organizacji „Boxdel” zdradził, że najdroższa reklama w formie tatuażu na walce kosztowała aż 140 tysięcy złotych!

Więcej informacji w tej sprawie ujawnił „Isamu”. Za pośrednictwem social mediów przekazał, że mowa o reklamie One Night Casino. Tyle firma miała zapłacić za tatuaż, który znalazł się na plecach freak fightera przy okazji jego debiutu w FAME.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.