FAME MMA

Szeliga chciałby zawalczyć z Pudzianowskim! Mówi o wymarzonym pojedynku w FAME

Piotr Szeliga przeprowadził na swoich social mediach Q&A i odpowiedział na pytania kibiców. Jedno z nich dotyczyło wymarzonego pojedynku.

„Szeli” dotychczas stoczył 9 walk i niemal wszystkie z nich odbyły się w federacji FAME. Pokonał Krystiana Pudzianowskiego, „Wujaszka Fericze”, „Araba” oraz wygrał z Marcinem Wrzoskiem, gdyż ten po niefortunnym upadku doznał kontuzji ręki.

W rewanżu jednak były mistrz KSW całkowicie zdominował freak fightera, podobnie jak Norman Parke czy Michał Pasternak. Pokonali go również Patryk Bandurski oraz Piotr „Bestia” Piechowiak.

Teraz Szeliga powraca na FAME 20, żeby zmierzyć się z Natanem Marconiem, jednak nie ukrywa, że celuje w znacznie poważniejsze starcia. Na swoich social mediach jeden z kibiców zapytał, jaka jest jego wymarzona walka.

Freak fighter przyznał, że jest to zestawienie z Mariuszem Pudzianowskim w formule K-1 na małe rękawice:

– Wymarzona walka na FAME, to zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim w K-1, małe rękawice. Chciałbym to po prostu zrobić. Przygotowałbym się do tego jak do niczego innego w życiu. Także to jest taka moja wymarzona walka. Jakie jeszcze będą, zobaczymy. Na pewno ich jeszcze trochę będzie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.