Clout MMA

Dawid Załęcki zabrał głos po ogłoszeniu walki! Nawiązał do porażki syna: „Może Denis nie był…”

Dawid Załęcki zabrał głos po ogłoszeniu jego pojedynku na gali Clout MMA 4. Skomentował swoją walkę z byłym rywalem syna.

„Crazy” po raz kolejny pokazuje, że nie boi się żadnych wyzwań. Walczył już ze znacznie większym i młodszym Denisem Labrygą, zremisował z Tomaszem Sararą, którego nawet posłał na deski, a teraz stoczy pojedynek z „Wielkim Bu”. Pomiędzy panami będzie kilkadziesiąt kilogramów różnicy.

Przypominamy, że całą galę Clout MMA 4 obstawisz na stronie oraz w aplikacji bukmachera Fortuna. Zakładając nowe konto możecie skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej. Nowi gracze otrzymają 20 zł za rejestrację i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu.

To jednak nie wszystko, gdyż każdy nowy użytkownik dostaje aż trzy zakłady do 100 złotych bez ryzyka! Jeśli trzy pierwsze kupony do 100 złotych okażą się przegrane, pieniądze wrócą na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonusy na Clout MMA 4

TYPYKURSYBUKMACHER
Zwycięstwo „Wielkiego Bu”1.43Fortuna
Zwycięstwo Dawida Załęckiego2.43Fortuna

Po ogłoszeniu pojedynku Dawid Załęcki skomentował wpis pod publikacją federacji Clout MMA i wskazał, że jego rywal będzie około 40 kilogramów cięższy. Nawiązał również do porażki swojego syna z „Wielkim Bu”.

Sprawdź!  Najman znokautuje Murańskiego? Nie wierzy w wytrzymałość rywala

Denis bowiem pod koniec 2023 roku zmierzył się z Patrykiem Masiakiem. Niestety za wszelką cenę unikał walki i kładł się po każdym uderzeniu, aż w końcu sędzia przerwał pojedynek w drugiej odsłonie:

– 40 kilogramów więcej… Spora ta buła… Może Denis nie był, aż taki głodny. No ale cóż… To chyba normalne, że jak dzieci nie zjedzą, to rodzice po nich dojadają… Czasem ciężki jest los ojca.

Obstaw walkę bez ryzyka!

Kursy na galę Clout MMA 4 są naprawdę ciekawe i warto skorzystać z promocji dla nowych użytkowników. Przypominamy, że aż trzy pierwsze zakłady możesz obstawić bez ryzyka, a zasady są bardzo proste. Wystarczy założyć nowe konto z poniższego linku i postawić kupon za maksymalną stawkę 100 złotych. Jeśli okaże się przegrany, pieniądze wrócą na twoje konto.

Zarejestruj się i odbierz TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA do 100 złotych

Poniżej znajdziesz przykładowy kupon z wygraną Dawida Załęckiego. Obstawiając zwycięstwo „Crazy’ego”, zgarniesz 237,60 złotych! Co najważniejsze, nie musi być to kupon SOLO. Oznacza to, że możesz podbić kurs, stawiając np. na wygraną Marcina Najmana, który jest sporym underdogiem w walce z Jackiem Murańskim.

Sprawdź!  Wielki Bu staje w obronie Denisa Labrygi! "Dajce szansę się odnieść. Pamiętajmy, że..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.