High League

Ogromne pieniądze dla „Ferrariego” za walkę z Bombą! Zdradził, ile zarobi na High League 4

Amadeusz „Ferrari” Roślik to freak fighter, który w klatce lubi rozwiązywać swoje konflikty. Tym razem będzie miał okazję wyjaśnić wszytko z Pawłem „Scarfacem” Bombą.

Konflikt pomiędzy zawodnikami wybuchł niespodziewanie i bardzo szybko przybrał na sile. Kilkukrotnie dochodziło pomiędzy nimi do awantur między innymi na galach freakowych. Ostatnia konfrontacja miała miejsce podczas Prime Show MMA 2, kiedy Bomba zaatakował Roślika i Adriana Ciosa.

„Ferrari” o zarobkach we freak fightach

Zawodnicy nie szczędzili sobie ostrych słów i nie było wątpliwości, że musi dojść do ich pojedynku w klatce. Tak też się stanie. Zmierzą się ze sobą na gali High League 4, która odbędzie się 17 września. Zawalczą w formule MMA trzy rundy po trzy minuty.

Jeszcze przed ogłoszeniem starcia „Ferrari” zapowiedział, że federacja oferuje mu blisko miliona złotych za walkę z Bombą. Teraz w ostatnim wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco freak fighter został zapytany o tę kwotę i wyjaśnił, jak rzeczywiście wygląda sytuacja.

Mimo że nie dostanie milion, High League nadal zapłaci mu ogromne pieniądze za starcie ze „Scarfacem”. Co ciekawe, Roślik podpisał także nowy kontrakt z FAME, więc również tam zarobi kolejna wielkie gaże.

Sprawdź!  [WIDEO] Bonus BGC prezentuje swoje umiejętności przed walką na High League 1

– Nie ma bańki, powiedziałem, że blisko miliona. Podam taki przykład, nie mówię, że tak jest, ale np. 750 tysięcy, to blisko miliona? Jest dość blisko. Niech sobie sami wszyscy odpowiedzą na to pytanie. Dobra powiem, więcej niż pół miliona. W tym roku w końcu… Już nie chodzi o kwoty za walkę, bo jakbym zarobił 1,5 mln to i tak połowę bym wydał, w końcu stan mojego konta przekroczy 6 zer. Bo też zostałem ogłoszony i na High League 4 i na FAME 16.

Kursy bukmacherskie na walkę Paweł „Scarface” Bomba vs Amadeusz „Ferrari” Roślik

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Alan ostrzega Denisa przed niesportowym zachowaniem! "Jeżeli tak zrobi, to wtedy inaczej się policzymy"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.