GROMDAHigh League

„Don Diego” szczerze o dopingu: „Droga na skróty to słabizna. Jak ktoś sobie pomaga, to niech przynajmniej się przyznaje”

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn odpowiedział na ciekawe pytania dotyczące dopingu oraz potencjalnych walk z Arturem Szpilką oraz Normanem Parke.

Kubiszyn znany z walki w GROMDZIE wszedł także w świat freak fightów i ma za sobą jeden pojedynek. Podczas gali High League 3 zmierzył się z Denisem Załęckim, z którym zwyciężył po trzyrundowym starciu i jednogłośnej decyzji sędziów.

„Don Diego” o dopingu

Do klatki powróci już w grudniu na gali High League 5, jednak na ten moment nie wiadomo, z kim się zmierzy. Kibice chcieliby zobaczyć m.in. starcie z Normanem Parke. Jest jednak pewien problem, gdyż walka w MMA nie miałaby większego sensu ze względu na doświadczenie „Stormina”, natomiast w kickboxingu przewagę miałby Kubiszyn.

Zawodnicy próbowali się dogadać na mieszane zasady, jednak na ten moment nic z tego nie wynikło. Nie wykluczone jednak, że zmierzą się w przyszłości. Kibice chcieliby zobaczyć także pojedynek z Arturem Szpilką, który na ostatniej gali High League wygrał z Denisem Załęckim.

Sam „Don Diego” w rozmowie z MuscleClinic przyznał, że ze względu na doświadczenie w formule MMA najpierw wolałby zawalczyć z byłym pięściarzem, a następnie z Parke:

Sprawdź!  Szef GROMDY porównuje Denisa Załęckiego z jego ojcem! "Z tego, co widzę, to większe jaja ma Dawid"

– Myślę, że na pierwsze danie byłby Szpilka, a później Norman, a to z racji tylko takiej, że Szpila jest mniej doświadczonym zawodnikiem MMA, a Norman to taka wisienka na torcie.

Padło również pytanie o doping. Kubiszyn przyznał, że nie popiera korzystania z niego, a jeśli już ktoś wspomaga się różnymi substancjami, to według „Don Diego” powinien się do tego przyznawać. Niestety dużo osób nadal ma wielki problem z tym, by wyznać, że stosuje doping.

– Ja preferuję naturalną drogę do sukcesu. Droga na skróty poprzez soki, no generalnie słabizna, a jeżeli już nawet ktoś sobie pomaga, no to przynajmniej niech się do tego przyznaje.

Źródło: Tiktok

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.