High League

Kolejna walka o pas na High League 4 potwierdzona! „Mini Majk” będzie bronił tytułu!

Federacja High League potwierdziła kolejną walkę, która odbędzie się 17 września na gali High League 4! Do klatki jednej z największych polskich federacji powróci „Mini Majk”.

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski powrócił po trzech latach rozbratu z MMA na gali High League 2 w lutym tego roku. W debiucie przegrał z Markiem „Kruszwilem” Kruszelem, aczkolwiek warto dodać, że między zawodnikami widoczna była dysproporcja fizyczna. Tamten pojedynek zakończył się po kopnięciu na korpus w drugiej rundzie.

„Mini Majk” jest członkiem „Ekipy” Friza, a jego konto na Instagramie ma 1,8 miliona obserwujących. Do tego wszystkiego nie można zapomnieć o jego kanale w serwisie YouTube, gdzie uzbierał 1,53 miliona subskrybentów.

W nowej federacji od razu rzucono go na głęboką wodę – Krzyżanowski mierzył się z Maciejem „Big Jackiem” Jaremą, a stawką był pierwszy w Polsce pas mistrzowski niskorosłych. „Mini Majk” zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów i nadszedł czas na kolejną historyczną walkę!

Organizacja, której włodarzem jest Malik Montana potwierdziła, że na High League 4 Krzyżanowski będzie bronił swojego tytułu mistrzowskiego! Wcześniej poinformowano, że w walce wieczoru „Natsu” oraz Lexy Chaplin spotkają się w main evencie, a stawką będzie pas mistrzowski wagi muszej kobiet. Kto będzie rywalem „Mini Majka”? Jak poinformował w ogłoszeniu federacja, tego mamy dowiedzieć się już niebawem!

Sprawdź!  Okniński szczerze o starciu "Ferrariego" z Bombą: "Amadeusz musiałby spie**lić, żeby to przegrać"

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski wróci na HIGH League 4, żeby po raz pierwszy bronić mistrzowskiego pasa niskorosłych! Nazwisko jego rywala poznacie wkrótce. #teamMiniMajk, z kim byście go zobaczyli?

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.