High League

Kolejna walka o pas na High League 4 potwierdzona! „Mini Majk” będzie bronił tytułu!

Federacja High League potwierdziła kolejną walkę, która odbędzie się 17 września na gali High League 4! Do klatki jednej z największych polskich federacji powróci „Mini Majk”.

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski powrócił po trzech latach rozbratu z MMA na gali High League 2 w lutym tego roku. W debiucie przegrał z Markiem „Kruszwilem” Kruszelem, aczkolwiek warto dodać, że między zawodnikami widoczna była dysproporcja fizyczna. Tamten pojedynek zakończył się po kopnięciu na korpus w drugiej rundzie.

„Mini Majk” jest członkiem „Ekipy” Friza, a jego konto na Instagramie ma 1,8 miliona obserwujących. Do tego wszystkiego nie można zapomnieć o jego kanale w serwisie YouTube, gdzie uzbierał 1,53 miliona subskrybentów.

W nowej federacji od razu rzucono go na głęboką wodę – Krzyżanowski mierzył się z Maciejem „Big Jackiem” Jaremą, a stawką był pierwszy w Polsce pas mistrzowski niskorosłych. „Mini Majk” zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów i nadszedł czas na kolejną historyczną walkę!

Organizacja, której włodarzem jest Malik Montana potwierdziła, że na High League 4 Krzyżanowski będzie bronił swojego tytułu mistrzowskiego! Wcześniej poinformowano, że w walce wieczoru „Natsu” oraz Lexy Chaplin spotkają się w main evencie, a stawką będzie pas mistrzowski wagi muszej kobiet. Kto będzie rywalem „Mini Majka”? Jak poinformował w ogłoszeniu federacja, tego mamy dowiedzieć się już niebawem!

Sprawdź!  Najman kilka dni przed walką wyda książkę! Pokazał okładkę biografii "Ojciec chrzestny polskich freak fightów"

Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski wróci na HIGH League 4, żeby po raz pierwszy bronić mistrzowskiego pasa niskorosłych! Nazwisko jego rywala poznacie wkrótce. #teamMiniMajk, z kim byście go zobaczyli?

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.