MMA

(VIDEO) Najman zapowiada walkę z Murańskim! „Historia zatoczy koło! Jeszcze w tym roku w organizacji, której się kompletnie nie spodziewacie”

Marcin Najman potwierdza, że dojdzie do jego walki z Jackiem Murańskim. Freak fighter zdradził, kiedy może odbyć się głośny pojedynek.

Walka „El Testosterona” z Murańskim jest nieunikniona i kilka dni temu pierwszy z zawodników mówił o tym, że pewna organizacja zgłosiła się do niego w tej sprawie. Jak się jednak okazało, nie spełniła on wymagań Najmana, a ten ogłosił, że liczy na kolejne oferty.

Najman zapowiada walkę z Murańskim

Jak się okazało, nie musiał długo czekać. Teraz na swoich social mediach „El Testosteron” potwierdził, że wie, w jakiej federacji dojdzie do walki. Dodał również, że starcie może odbyć się jeszcze w tym roku.

– Ja już wiem, gdzie odbędzie się moja walka ze starym Murańskim. To jest osobista sprawa, która musi zostać zakończona. Wszystko wskazuje na to, że odbędzie się jeszcze w tym roku w organizacji, której się kompletnie nie spodziewacie. Jednym słowem, historia zatoczy koło – powiedział na swoim kanale YouTube.

Nie będzie to jednak powrót do FAME. Na Twitterze Najman wyjaśnił, że zawalczy do organizacji, w której dotychczas nie mieliśmy okazji go oglądać. Kibice przypuszczają, że być może „El Testosteron” przejdzie do High League lub nawet Prime MMA. Mimo konfliktu z „Don Kasjo” mógłby od razu podpisać kontrakt na starcie z Pawłem Jóźwiakiem.

Sprawdź!  Mateusz Gamrot ostro o Don Kasjo! "To menel. Dla mnie to nie problem uderzyć kolejnego leszcza w łeb" [WIDEO]

Nie wziąłem pod uwagę, iż mówiąc, że historia zatoczy, koło zaczniecie wymieniać wszystkie organizacje, w których walczyłem, KSW, MMA-Attack itd. 🤦‍♂️😂. To będzie organizacja, w której jeszcze nie walczyłem 😉 – doprecyzował Najman.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.