High League

Norman Parke w nowej federacji?! Padło nazwisko rywala!

Zaskakującą informację podał w Internecie Norman Parke. Irlandczyk zapowiedział gdzie i z kim zmierzy się w kolejnym pojedynku!

Szerokim echem odbiło się zwolnienie z federacji Fame MMA Normana Parke. Popularny „Stormin” dostał zgodę na występ na Prime Show MMA 2, jednak miało się to odbyć na określonych warunkach. Rywal Irlandczyka był jasno określony w dokumencie – miał być to były uczestnik programu Love Island, Paweł Tyburski.

Jak dobrze pamiętamy, Parke w klatce spotkał się z byłym zawodnikiem KSW, Grzegorzem Szulakowskim. Pojedynek odbył się na pełnych zasadach MMA, a niedługo po nim drogi Irlandczyka z Fame MMA się rozeszły.

Norman Parke w nowej organizacji?!

Były uczestnik The Ultimate Fighter niespecjalnie się tym przejął i zapowiedział, że to jego koniec z freak’owymi organizacjami w Polsce, choć bardzo szybko zmienił zdanie. „Stormin” zamieścił wymowny wpis na Instagramie, udostępniając zapowiedź pierwszej federacji przed Prime Show MMA 3.

Dziś jednak niepokorny Irlandczyk zamieścił kolejne story na Instagramie. Norman Parke twierdzi, że odezwało się do niego High League i rzuciło konkretną propozycją przeciwnika!

Sprawdź!  Don Kasjo ma szansę na wygranie z Normanem Parke? Gracjan Szadziński komentuje! [WIDEO]

High League powiedziało mi, że zawalczę z wygranym w walce Szpila vs Denis „zła dziewczynka” Załęcki… hahaha.

Były pretendent do pasa mistrzowskiego WBC w wadze ciężkiej zmierzy się z Torunianinem na zbliżającej się gali High League 4. Załęcki i Parke mieli już spięcie w przeszłości, jednak do pojedynku nigdy nie doszło. „Szpila” z byłym fighterem UFC nie miał żadnego kontaktu i nie wiadomo, czy brałby pod uwagę takie starcie.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  "Szalony Reporter" o konflikcie z Denisem: "Nie mam za co przepraszać. Dałem mu radę jak starszy kolega"

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.