FAME MMA

FAME MMA 15 – Wyniki ważenia NA ŻYWO!

Gala FAME MMA 15 już w ten piątek 26 sierpnia, a dziś na YouTube odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia przed wydarzeniem! Show w łódzkiej Atlas Arenie rozpocznie się o 19:00, a emocje kibicom zapewnią największe showbiznesu i sportu!

-> DOSTĘP DO FAME MMA 15 PPV KUPISZ TUTAJ!

Wyniki ważenia Fame MMA 15 na żywo

Dzień przed galą, czyli we czwartek o 18:00 odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia i ostatnie spotkania twarzą w twarz zawodników i zawodniczek FAME MMA 15! Tuż przed tym wszyscy fani oglądający NA ŻYWO zobaczą też próbkę umiejętności bohaterów wydarzenia na media treningu.

Gdzie i kiedy Fame MMA 15? Największe w polsce freak fight’owe show odbędzie się w najbliższy piątek 26 maja w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety szybko zaczęły rozchodzić się jak ciepłe bułeczki, za sprawą elektryzującej karty walk Fame MMA 15. Na wydarzeniu zadebiutują między innymi tacy twórcy internetowi, jak „Konopskyy”, „Paramaxil”, czy „Franio”.

Tego wieczoru zakończy się także długotrwały konflikt pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a rodziną Murańskich. Będą to historyczne pojedynki – tego samego wieczoru ojciec z synem zawalczą z tym samym oponentem! Arek wygrał oba pierwsze starcie, a jak będzie teraz? Transmisja na żywo z Fame MMA 15 dostępna będzie tylko w PPV!

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Najman komentuje porażkę Jacka Murańskiego! "Fragles, szukają cię koledzy z Legii Cudzoziemskiej!"

-> WYKUP MMA 15 PPV!

Galę FAME 15 obejrzeć można wyłącznie przez PAY-PER-VIEW. Dostęp wykupić można TUTAJ. Cena FAME MMA 15 PPV zaczyna się już od 29,99 zł. Kwota nie jest zbyt wysoka, a emocje, które zapewnią zawodnicy są bezcenne! Jak zawsze dostępne są dwa warianty.

Cena FAME MMA 15 PREMIUM PPV wynosi 34,99 zł. Wraz z nią użytkownik dostaje możliwość obejrzenia gali na żywo w najwyższej jakości HD 1080p. Ponadto przez kolejnych 7 dni odtworzyć można wszystkie gale i materiały dodatkowe, jak Loża Szyderców aż od samej gali FAME MMA 12!

Podstawowy wariant to FAME 14 BASIC PPV, który kosztuje 29,99 zł. Transmisja na żywo FAME MMA 14 dostępna jest w jakości 720p. Galę obejrzeć można także przez 48h po jej zakończeniu. Po wyborze odpowiadającej nam opcji przechodzi się do wyboru metody płatności: Blik, Google/Apple Pay, przelew, karta.

Typy i kursy bukmacherskie na Fame MMA 15 w BetClic

FAME MMA 15 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera BetClic! Wszyscy nowi użytkownicy rejestrując się TUTAJ odbiorą BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli kupon okaże się przegrany, otrzymają zwrot na konto główne!

Sprawdź!  FAME wypożyczy Szpilkę na walkę z Włodarczykiem? Rzecznik komentuje pomysł superfightu!

Fame MMA 15 – Cena PPV. Gdzie kupić Fame MMA 15 PPV? Ile kosztuje PPV? Transmisja na żywo, stream LIVE Fame MMA 15 PPV.

Karta walk i wyniki ważenia Fame MMA 15 NA ŻYWO

Wyniki aktualizowane będą na bieżąco od godziny 18:00.

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz (61,1 kg) vs Aniela „Lil Masti” Bogusz (60,6 kg)
  • Marcin „Xayoo” Majkut (77,2 kg) vs Mikołaj „Konopskyy” Tylko (77,3 kg)
  • Mariusz „Sarius” Golling (91,6 kg) vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek (81 kg)
  • Kacper „Crusher” Błoński (79 kg) vs Marcin Dubiel (78,6 kg)
  • Jacek „Muran” Murański (96,2 kg) vs. Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak (92,2 kg)
  • Arkadiusz Tańcula (90,4 kg) vs Jacek „Muran” Murański (96,2 kg)
  • Arkadiusz Tańcula (90,4 kg) vs Mateusz „Muran” Murański (93,5 kg)
  • Franciszek „Franio” Rusiecki (73,9 kg) vs Jakub „Paramaxil” Frączek (72,4 kg)
  • Rafał „Takefun” Górniak (77,6 kg) vs Filip Zabielski (77,3 kg)
  • Jamel i Jamil Neffati (64,3 kg i 64,9 kg) vs Radosław „Warjat Radek” Kapias i Patryk Woźniak (66,1 kg i 66,9 kg)
Sprawdź!  Wiemy, ile "Diablo" zarobi za jedną walkę w FAME! Dziennikarze ujawnili kwotę!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.