GROMDA

Krzysztof Radzikowski dołącza do GROMDY! „Czas wzmocnić ekipę. RADZIK wchodzi do gry!”

Szeregi GROMDY zasila kolejna znana i lubiana postać. Tym razem do najbrutalniejszej organizacji w Polsce dołączył Krzysztof Radzikowski.

Walki finalistów na GROMDA 10!

2 września GROMDA powraca z najbardziej krwawą galą w Polsce. Na dziesiątej edycji odbędą się naprawdę emocjonujące starcia pomiędzy najlepszymi zawodnikami w organizacji. W ringu GROMDY ponownie zobaczymy brutalne pojedynki.

Teraz przyszedł czas na to, by wyłonić prawdziwego mistrza. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn na najbliższej gali zmierzy się z Vasylem Halychem, który rozbił Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego. W drugim zestawieniu mistrzów Bartłomiej „Balboa” Domagalik zmierzy się z Łukaszem „Goatem” Parobcem. Następnie zwycięzcy zmierzą się w finale.

Ponadto podobnie jak w poprzednich edycjach zobaczymy turniej, w którym udział weźmie ośmiu zawodników. Zobaczymy w akcji fighterów znanych z wcześniejszych gal, ale pojawią się także nowe nazwiska, które zadebiutują w ringu GROMDY

-> WYKUP PAY-PER-VIEW GROMDA 10

Krzysztof Radzikowska dołącza do GROMDY

Kilka miesięcy temu niespodziewanie federacja ogłosiła, że jej szeregi zasilił raper „Popek”, który jest znany również ze swoich pojedynków w takich organizacjach jak KSW czy FAME. Teraz do GROMDY dołączył Krzysztof Radzikowski, czyli jeden z najbardziej utytułowanych polskich strongmanów.

Sprawdź!  "Gleba" zawalczy jeszcze w GROMDZIE? Szef federacji zabrał głos: "Szuka poklasku i fejmu. Myślę, że to błędna droga"

Również i on ma za sobą walkę freakową. Na gali FAME 12 zmierzył się z Piotrem Piechowiakiem. Kibice spodziewali się szybkiego nokautu, jednak zobaczyliśmy trzyrundową walkę, którą po jednogłośnej decyzji zwyciężył „Bestia”.

Czas wzmocnić ekipę. RADZIK wchodzi do gry! Mistrz świata Strongman. Jeden z najlepszych polskich i światowych siłaczy. Witamy w elitarnym klubie GROMDA.GROMDA 10 już 2 września. KUP PPV na GROMDA.tv. GROMDA. Nie ma miękkiej gry – tak GROMDA zapowiedziała Radzikowskiego.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.