High League

(VIDEO) Denis Załęcki nie wytrzymał! Rzucił się z pięściami na Alana Kwiecińskiego w studiu

Jeden z najgłośniejszych konfliktów w ostatnim czasie w końcu zostanie rozwiązany! Denis „Bad Boy” Załęcki znany z brutalnych walk na gołe pięści zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Pojedynek odbędzie się na gali HIGH League 2 już 5 lutego w Tauron Arenie w Krakowie.

Przed galą w studiu High League odbył się program „Rundki„, gdzie zobaczyliśmy konfrontację Alana Kwiecińskiego z Denisem Załęckim.

Z obu stron padło wiele bardzo mocnych słów. Popularny „Bad Boy” wyjaśnił między innymi kwestię swoich spraw kryminalnych z przeszłości i tego, że niektórzy nazywają go „konfidentem„.

W pewnym momencie Kwieciński obraził Załęckiego. Zawodnik z Torunia nie wytrzymał i ruszył w stronę „Alanika”, który nie był skłonny do jakiejkolwiek konfrontacji fizycznej. W studiu pojawiło się kilku ochroniarzy, którzy opanowali sytuację. Uszkodzony został jeden z telewizorów.

Chwilę później Załęcki ruszył drugi raz w stronę Kwiecińskiego. Było gorąco!

Galę High League 2 i walkę Załęcki vs Kwieciński obejrzysz jedynie w pay-per-view. Dostęp PPV kosztuje od 27,99 zł za wariant „BASIC” oraz 32,99 zł za wariant „PREMIUM„.

Sprawdź!  Boxdel komentuje bójkę Ferrariego z trenerem Bonusa BGC: "Będziesz przez ludzi pamiętany jako wielki mistrz pokonany przez freaka z Fame MMA"

-> OGLĄDAJ NA ŻYWO – HIGH LEAGUE 2 PPV

WIDEO:

AKTUALIZACJA: Podczas face-to-face doszło do rękoczynów!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.