PRIME SHOW MMA

Norman Parke komentuje zachowanie Bomby: „Absolutny klaun szuka atencji! W ogóle nie powinno go tam być”

Za nami gala Prime Show MMA 2, podczas której w klatce zadebiutował Piotr Kałuski znany jako „Ochroniarz oszusta z Tindera”.

Debiutant zmierzył się z Marcinem Wrzoskiem i był dużym underdogiem. Dodatkowo szanse byłego mistrza KSW zwiększyły wydarzenia, jakie rozegrały się podczas ceremonii ważenia, kiedy to doszło do dużej awantury.

Gdy zawodnicy stanęli twarzą w twarz, na scenę wbiegł Paweł Bomba. Zawodnik High League rzucił jajkami w Kałuskiego, po czym go odepchnął. Freak fightera wyprowadziła ochrona, jednak na tym nie zakończyło się całe zamieszanie.

Przed miejscem, gdzie odbywała się ceremonia ważenia, „Scarface” udzielał wywiadu, prawdopodobnie specjalnie czekając na Kałuskiego. Tam doszło do bójki, po której można było zauważyć, że debiutant ma problem z nogą. W wywiadach zdradził, że już w przeszłości miał kontuzjowane prawe kolano.

Wrzosek wykorzystał swoją okazję i lowkickami tak okopał nogę przeciwnika, że ten już w drugiej odsłonie nie był w stanie podnieść się z desek. Sędzia musiał zakończyć pojedynek.

Norman Parke mocno o zachowaniu zawodnika High League

W ostatnim wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego o walkę Wrzoska z Kałuskim został zapytany Norman Parke. Irlandczyk odniósł się jednak do tego, co działo się przed galą, czyli awantury pomiędzy „Ochroniarzem oszusta z Tindera” i Bombą.

Sprawdź!  Materla, Paczuski, Sowiński i Parke wystąpią na EFM Show 2 w Bułgarii

Fighter w mocnych słowach wypowiedział się na temat zawodnika High League. Przyznał, że w ogóle nie powinien on być wpuszczony na ważenie i ochrona powinna lepiej zareagować na całą awanturę.

– Duży gość miał rozwaloną nogę przez tego je**nego głupka. Ten gość, co wszedł na ważenie i kopnął go w nogę, to absolutny klaun, w ogóle nie powinien być wpuszczony. Jeśli zrobiłby to tam, skąd jestem, byłby uduszony i dostałby w łeb.

– Gość wszedł i startował do Piotra, który miał swoją pierwszą walkę. Wychodzi do pierwszej walki, a ten klaun szuka atencji, rzuca jajkami. Szuka walki, bo na High League został ciężko znokautowany. Haha widziałem, jak był nokautowany, a teraz przychodzi i gada jakieś gówno.

– To było brudne zagranie. Wyobraź sobie, że zostaniesz znokautowany, później przychodzisz na inną galę, wchodzisz na scenę i rzucasz jajkami, kiedy gość stoi twarzą w twarz z rywalem. Ochrona powinna zrobić więcej.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Wrzosek dziękuje freakowym organizacjom za ogromne zarobki: "Zawsze za pieniądze z walk chciałem kupić..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.