UFC

Nie tylko Khamzat Chimaev! Leon Edwards wyzywany przez zawodników TOP 10!

Występ Leona Edwardsa na UFC 269 stanął pod znakiem zapytania. „Rocky” miał zmierzyć się z Jorge Masvidalem w „rewanżu” za bójkę na zapleczu gali w Londynie sprzed kilku lat. „Gamebred” jednak wypadł z powodu kontuzji, a na Twitterze posypały się kolejne propozycje wskoczenia w jego miejsce.

Leon Edwards i Jorge Masvidal w końcu podpisali kontrakty na walkę i mieli zmierzyć się ze sobą na UFC 269. Anglik różne zajmował stanowisko w sprawie pojedynku z „Gamebredem”: raz mówił, że prosił o tę walkę wielokrotnie, innym razem zaznaczał, że nie chce słuchać o gościu, który ma dwie porażki z rzędu. Ostatecznie jednak, niemal jakby posłuchał swojego rodaka Michaela Bispinga walkę przyjął.

Tymczasem wczoraj świat obiegła przykra informacja: Jorge Masvidal wycofał się z pojedynku. Karta UFC 269 i tak jest naszpikowana po brzegi, jednak rozwiązanie wieloletniego konfliktu Edwardsa i Masvidala miało być jednym z dań głównych. Co dalej z „Rockym”? Póki co wiadomo jedynie tyle, że kilku zawodników ma ochotę wskoczyć na miejsce Jorge:

Khamzat Chimaev

Dawaj brachu, zróbmy to Leon Edwards.

Khamzat Chimaev, jak podał jego menedżer, napisał smsa natychmiast, gdy tylko dowiedział się o kontuzji Masvidala. „Borz” miał powiedzieć w wiadomości: „Dzwoń do UFC od razu. Jutro wyruszamy.”

Gilbert Burns

Co tam, Leon Edwards, jesteś w trakcie obozu przygotowawczego! Daj mi znać na temat UFC 269

Gilbert Burns po raz ostatni wystąpił na UFC 264, gdzie wypunktował Stephena Thompsona. „Durinho” wdał się później w wojnę na Twitterze z „Rockym”, którego nazwał birminghamską piz*ą.

Belal Muhammad

Ostatnim razem na przygotowanie miałem 2 tygodnie, teraz będę miał 4. Daj mi tę walkę, jestem gotowy

Belal Muhammad podczas UFC 263 całkowicie zdominował Demiana Maię. Fighter walczył już raz z Leonem Edwardsem na gali UFC Fight Night 187, jednakże tamto starcie zostało przerwane w 2 rundzie. „Rocky” niefortunnie wsadził palec w oko rywala, przez co uznano pojedynek za nieodbyty.

Sprawdź!  Karolina Kowalkiewicz relacjonuje sytuację na granicy! "Byliśmy w Dorohusku. Myślałam, że mi serce pęknie"

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: Twitter, MMAMania

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.