Boks

Nick Diaz wyzwany przez… reportera Jake’a Paula! „Derek, tępa dzido…” [VIDEO]

Już za 3 miesiące Nate Diaz stawi się w bokserskim ringu, gdzie w debiutanckim starciu zmierzy się z Jakiem Paulem. Na I konferencji prasowej przed tym wydarzeniem padła też niecodzienna propozycja walki ze strony… jednego z reporterów.

Paul i Diaz już od dawna wyzywali się nawzajem na pojedynek. Problemem była jednak sytuacja kontraktowa Nate’a, który wciąż był związany umową z UFC. Po walce z Tonym Fergusonem nie było już żadnych przeszkód i jedna z największych gwiazd federacji mogła rozpocząć negocjacje.

„The Problem Child” w międzyczasie zaliczył pierwszą zawodową porażkę. Uległ on niejednogłośną decyzją sędziowską po 8. rundach walki z Tommym Furym. Starcie z Natem Diazem będzie oczywiście szansą na odbudowanie się, jednak w przypadku porażki kariera bokserska Jake’a Paula stanie pod znakiem zapytania.

Nick Diaz wyzwany przez reportera!

Na wczorajszej konferencji prasowej nie zabrakło ostrych słów ze strony obu zawodników, ale żadna granica nie została przekroczona… a przynajmniej nie w wykonaniu przyszłych rywali. Głośno się za to zrobiło po pytaniu jednego z reporterów, niejakiego Dereka.

Sprawdź!  Młodzieżowy mistrz Europy Maksym Galiniczew zginął w obronie Ukrainy. "Dwukrotnie wracał na front…"

– Nate, też jestem bokserem i chciałbym zawalczyć w jednej z niżej obsadzonych walk. Tak się zastanawiam, myślisz, że mógłbym się zmierzyć z twoim bratem, Nickiem? Jeśli jest choć trochę jak ty, nap***doliłbym mu.

Diazowi nie spodobało się pytanie reportera. Obruszony fighter zwrócił uwagę na głupotę, jaką popełnił pytający. Co więcej, firma w której dziennikarz pracuje jest własnością… Jake’a Paula. „The Problem Child” przeprosił swojego oponenta za zajście i obiecał, że zwolni nieposłusznego pracownika.

– Bracie, ty takie rzeczy p*erdolisz chodząc po ulicy? Wiesz, że moi ludzie cię teraz widzą? To było głupie. Jak się nazywasz…? Hej, Dereku z Betr Media, ty tępa dzido… – odpowiedział Nate Derekowi.

Kursy bukmacherskie na walkę Paul vs Diaz

Walkę Jake Paul vs. Nate Diaz obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, a kolejne 10 zł zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej, trzy pierwsze zakłady zagrasz BEZ RYZYKA.

Sprawdź!  Wasilewski uderza w Borka! Mówi o totalnej porażce: "Niech z tym żyje"

Jak to działa? Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.