FAME MMA

Krzysztof Rozpara w szoku. Tego się nie spodziewał!

Od poniedziałku, absolutnym hitem w polskim Internecie jest pierwszy odcinek zapowiedzi gali FAME 18. Odbiór trailera jest bardzo pozytywny. Jak zdradza Krzysztof Rozpara, jeden z włodarzy FAME, trailer “oszukał” algorytm YouTube. Zobacz co dokładnie miał na myśli współwłaściciel federacji.

-> Oglądaj Fame MMA 18 na żywo! <-

FAME: Drive – official trailer

Do tej pory trailery kolejnych gal realizowane były w formie teledysków muzycznych czy krótkich form video. Fame: Drive – official trailer to całkowicie nowy format, który tworzy emocjonującą i wciągającą fabułę nawiązującą do nocnych wyścigów samochodowych. Zapowiedź najbliższej gali została wyprodukowana ze zdecydowanie największym jak do tej pory rozmachem. Plan zdjęciowy trwał aż 5 dni. Na potrzeby realizacji zostało wynajęte prywatne lotnisko w Białymstoku. Część zdjęć zrealizowano na torze wyścigowym w Modlinie.

Czy to prawdziwy film?

Wśród komentujących produkcję, nie brakuje słów uznania dla zawodników, którzy wcielili się w role m.in.: policjantów, uczestników wyścigów samochodowych, mechaników czy też dziennikarzy. Całość jest zrealizowana na takim poziomie, że serwis YouTube zidentyfikował materiał jako…trailer filmu pełnometrażowego, co z uśmiechem komentuje jeden z włodarzy:

Sprawdź!  DYMY NA WAŻENIU. "Alanik" prowokuje Mateusza Murańskiego!

Przyjęcie zapowiedzi gali FAME 18 jest niesamowite. Wszyscy komentujący podkreślają, że wygląda to jak trailer pełnometrażowego filmu fabularnego. Mogę zdradzić, że dziś rano nieźle się uśmialiśmy, kiedy zespół marketingu podesłał nam screen i wiadomość, że algorytm YouTube zidentyfikował produkcję jako trailer filmu pełnometrażowego. Tym sposobem, pierwszy raz w historii, trafiliśmy do karty na czasie w kategorii…”FILM”. – opowiada Krzysztof Rozpara, współwłaściciel FAME.

Budda i FAME GTR w tle

Zapowiedź FAME 18 nawiązuje do trwającego właśnie największego projektu motoryzacyjnego w historii. Przypomnijmy, że znany motoryzacyjny influencer Kamil “Budda” Labudda wspólnie z FAME zorganizowali konkurs, w którym nagrodą główną jest Nissan GTR o wartości ponad 1 miliona złotych. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu: https://famegtr.pl

FAME 18

Gala FAME 18 już 20 maja w Łodzi. Bilety na wydarzenie oraz PPV dostępne na stronie https://famemma.tv.

Oficjalne konto FAME na YouTube: https://www.youtube.com/@FAMEMMATV

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.