FAME MMA

Natan znokautowany w pierwszej rundzie! Walczył tylko jedną ręką! [WIDEO]

Właśnie zakończyła się pierwsza walka FAME MMA 20, którą poprzedzał realny konflikt. Piotr Szeliga zmierzył się w końcu z Natanem Marconiem.

O tym, jak bardzo panowie mają ze sobą nie po drodze, wiadomo już od dawna. Zwłaszcza w ostatnich miesiącach atmosferę skutecznie podgrzewał Natan, który tym razem przystępował do pojedynku pod pseudonimem „Szatan”. Marcoń to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego freak fightu. Na przestrzeni zaledwie kilku tygodni potrafił on przegrać z „Polakiem”, odklepać w około jedną sekundę od gongu unikając konfrontacji z Denisem Załęckim i zwyciężyć z „Bagietą”.

Tym razem jednak na przeciwko niego stanął rozwścieczony „Szeli”. Trenujący w Akademii Sportów Walki Wilanów freak fighter z Natanem Marconiem mógł walczyć tylko jedną ręką. Zdaniem wszystkich to jednak on był zdecydowanym faworytem walki.

Kliknij i oglądaj FAME MMA 20 NA ŻYWO!

FAME 20: Natan vs Szeliga – RELACJA

RUNDA 1

Natan chciał przybić „Szeliemu” piątkę, ten oczywiści odmówił. Marcoń straszy lewym prostym, Szeliga doskakuje z krótkim hakiem na żebra, bije rywala po tułowiu. Natan oczywiście rusza po głowę, a zaraz „Szeli” trafia go prostym na szczękę! Liczony Marocń nie wraca do walki i przegrywa!

Sprawdź!  Ostra wymiana zdań pomiędzy Najmanem i Boxdelem! "Dla mnie Najman to je**ny śmieć"

Wynik walki: Piotr Szeliga wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Zobacz wywiady z Fame MMA 20!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.