MMA VIP

Marcin Najman złoży ofertę Szymonowi Kołeckiemu? Pyta kibiców o odpowiedniego rywala: „Rozmawiałem z ludźmi z najbliższego otoczenia Szymona…”

Marcin Najman zabrał głos w sprawie Szymona Kołeckiego, który w miniony wtorek ogłosił, że postanowił zakończyć współpracę z organizacją KSW.

Zawodnik dla KSW stoczył cztery pojedynki, pokonał Pudzianowskiego, Janikowskiego, Zawadę i Szostaka. Organizacja chciała, żeby w kolejnym starciu zmierzył się z mistrzem wagi półciężkiej Tomaszem Narkunem. Negocjacje jednak zakończyły się zaskakującą decyzja fightera.

Umówiliśmy się z władzami federacji KSW, że stoczę w tym roku jeszcze jeden pojedynek za normalną stawkę, ale nie było mowy o starciu o pas z kimś takim, jak niepokonany od pięciu lat w wadze półciężkiej Tomasz Narkun. A taką właśnie dostałem ofertę. I ją odrzuciłem – przyznał fighter w rozmowie z onet.pl.

Wyjaśnił również, że duże znaczenie odegrał termin pojedynku i zbyt krótki czas na przygotowanie się do trudnego starcia. W odpowiedzi szef KSW Maciej Kawulski stwierdził, że Kołecki nie jest do końca szczery:

W tym, co powiedział Kołecki, jest dużo prawdy, ale tyle samo konfabulacji. Umówiliśmy się, że w tym roku dostanie walkę za pełną stawkę. Proszę mi wierzyć, że ta stawka jest naprawdę wysoka. Dlatego właśnie uznaliśmy, że musi to być wyjątkowy pojedynek – przyznał w wywiadzie dla Sportowe Fakty.

Sprawdź!  Zdenerwowany Michał Pasternak broni organizacji MMA-VIP: "Stanowski jak ma konflikt, to wsiada w auto i jedzie do Najmana"

Na ten moment nie wiadomo, co dalej z karierą Kołeckiego. Jego trener Mirosław Okniński wierzy w to, że zawodnik dojdzie do porozumienia z KSW i powróci do organizacji. Sam fighter przyznał, że dopóki był związany kontraktem, nie prowadził żadnych rozmów z innymi federacjami.

Szansę na podpisanie Kołeckiego chce wykorzystać Marcin Najman. „El Testosteron” na swoim kanale YouTube przyznał, że organizacja MMA-VIP nie wyklucza złożenia oferty. Najman zapytał również Internautów o odpowiedniego rywala. Wszyscy jednak zgodnie stwierdzili, że Kołecki to zawodnik, który nie wystąpi w takim „cyrku”.

Przed Szymonem nowy rozdział. Ja rozmawiałem z ludźmi z najbliższego otoczenia Szymona i oczywiście organizacja MMA-VIP również bierze pod uwagę, żeby propozycję złożyć. Nie tylko samymi freakami organizacja żyje – przyznał Najman i kontynuował – Jeśli miały wystąpić w MMA-VIP, z kim chcielibyście go zobaczyć? Kto byłby odpowiednim rywalem dla Kołeckiego?

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Najman chce walki z Murańskim: "Gra fightera, jednocześnie nim nie będąc. Chętnie go wyjaśnię"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

2 komentarzy

  1. Ja pierdole gale na której chłopy biją kobiety walczą transwestyci a na dodatek NAJMAN bije chłopaka do wzięcia …. DRAMAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.