MMA

Mirosław Okniński ostro o Łukaszu Jurkowskim: „Słabe i niskie zagranie szwagra. Pan Jurkowski pokazuje, jak…”

Mirosław Okniński zabrał głos po ostatnim programie „Koloseum”. Trener nie szczędził ostrych słów prowadzącemu Łukaszowi Jurkowskiemu.

W ostatnim programie na kanale Polsat Sport głównym tematem była gala UFC 267, na której zawalczyło trzech Polaków. Jako jedyny starcie zwyciężył Michał Oleksiejczuk, który znokautował niepokonanego Shamila Gamzatova już w pierwszej rundzie.

Swój pojedynek przegrał Marcin Tybura, który zmierzył się z Alexandrem Volkovem. Porażkę poniósł również Jan Błachowicz, który został poddany przez Glovera Teixeirę i stracił mistrzowski tytuł kategorii półciężkiej.

Podczas programu w studio gościł trenujący w Akademii Sportów Walki Wilanów Michał Oleksiejczuk. Trenerowi nie spodobało się jednak to, jak bardzo prowadzący skupili się na porażce fightera, która miała miejsce 2 lata temu.

Okniński stwierdził, że była to specjalna zagrywka „Jurasa”, z którym jest mocno skonfliktowany. Oskarżył go o to, że zamiast cieszyć się z jedynego zwycięstwa Polaka na UFC 267, to próbuje pokazać, że również Oleksiejczuk nie jest niepokonany.

– Ale Gówno Koloseum PAN JURKOWSKI POKAZUJE, JAK OLEKIEJCZUK Przegrywa walkę, która była 2 lata temu. JA SIĘ PYTAM PO CO ?

ODPOWIEM WAM, ŻEBY POKAZAĆ, ŻE OLEKSIEJCZUK TEZ KIEDYŚ PRZEGRAŁ JAK W SOBOTĘ SZWAGIER BŁACHOWICZ. TO BYŁO SŁABE I NISKIE.

ZAMIAST SIĘ CIESZYĆ, ŻE JEDEN Z TRZECH POLAKÓW WYGRAŁ, TO NA KONIEC PROGRAMU POKAZUJE SIĘ 15 RAZY PODDANIE OLEKSIEJCZUKA, ŻEBY WIDZ ZAPAMIĘTAŁ, ŻE OLEKSIEJCZUK TEZ PRZEGRAŁ SŁABE I NISKIE ZAGRANIE SZWAGRA.

Źródło: Facebook

Sprawdź!  (VIDEO) Trener Mirosław Okniński o ostatnim nokaucie Ferrariego podczas wywiadu! "Zawszę uczę moich zawodników, że na atak odpowiadamy huraganem"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.