MMA

Mirosław Okniński ostro o Łukaszu Jurkowskim: „Słabe i niskie zagranie szwagra. Pan Jurkowski pokazuje, jak…”

Mirosław Okniński zabrał głos po ostatnim programie „Koloseum”. Trener nie szczędził ostrych słów prowadzącemu Łukaszowi Jurkowskiemu.

W ostatnim programie na kanale Polsat Sport głównym tematem była gala UFC 267, na której zawalczyło trzech Polaków. Jako jedyny starcie zwyciężył Michał Oleksiejczuk, który znokautował niepokonanego Shamila Gamzatova już w pierwszej rundzie.

Swój pojedynek przegrał Marcin Tybura, który zmierzył się z Alexandrem Volkovem. Porażkę poniósł również Jan Błachowicz, który został poddany przez Glovera Teixeirę i stracił mistrzowski tytuł kategorii półciężkiej.

Podczas programu w studio gościł trenujący w Akademii Sportów Walki Wilanów Michał Oleksiejczuk. Trenerowi nie spodobało się jednak to, jak bardzo prowadzący skupili się na porażce fightera, która miała miejsce 2 lata temu.

Okniński stwierdził, że była to specjalna zagrywka „Jurasa”, z którym jest mocno skonfliktowany. Oskarżył go o to, że zamiast cieszyć się z jedynego zwycięstwa Polaka na UFC 267, to próbuje pokazać, że również Oleksiejczuk nie jest niepokonany.

– Ale Gówno Koloseum PAN JURKOWSKI POKAZUJE, JAK OLEKIEJCZUK Przegrywa walkę, która była 2 lata temu. JA SIĘ PYTAM PO CO ?

ODPOWIEM WAM, ŻEBY POKAZAĆ, ŻE OLEKSIEJCZUK TEZ KIEDYŚ PRZEGRAŁ JAK W SOBOTĘ SZWAGIER BŁACHOWICZ. TO BYŁO SŁABE I NISKIE.

ZAMIAST SIĘ CIESZYĆ, ŻE JEDEN Z TRZECH POLAKÓW WYGRAŁ, TO NA KONIEC PROGRAMU POKAZUJE SIĘ 15 RAZY PODDANIE OLEKSIEJCZUKA, ŻEBY WIDZ ZAPAMIĘTAŁ, ŻE OLEKSIEJCZUK TEZ PRZEGRAŁ SŁABE I NISKIE ZAGRANIE SZWAGRA.

Źródło: Facebook

Sprawdź!  Juras prezentuje formę przed walką z Pudzianowskim: "Masa została, szybkość wróciła" [WIDEO]

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *