MMA VIP

Organizacja MMA-VIP pozywa Kanał Sportowy! Krzysztof Stanowski komentuje: „Popraw kod pocztowy durniu”

Konflikt pomiędzy Marcinem Najmanem i Krzysztofem Stanowskim staje się coraz bardziej poważny, a teraz wszedł na drogę prawną.

Cała sprawa rozpoczęła się od konferencji MMA-VIP, na której pojawił się były gangster Andrzej „Słowik” Zieliński. W celu rozpromowania wydarzenia został on przedstawiony jako boss organizacji, co mocno nie spodobało się dużej części Internautów i Krzysztofowi Stanowskiemu.

Dziennikarz nagrał materiał, w którym przekonywał do tego, by nikt nie kupował PPV na galę MMA-VIP 4. W ostrych słowach wypowiedział się także o samym Najmanie i „Słowiku”, któremu kazał „wypi***lać”. Film, który pojawił się na Kanale Sportowym ma już ponad 3,1 miliona wyświetleń.

Wydawało się, że konflikt Najmana i Stanowskiego zakończy się jedynie na internetowej wymianie zdań, wpisach na Twitterze, czy filmach w serwisie YouTube.

„El Testosteron” nie zamierza jednak zostawiać tak sprawy i tego, że Stanowski nawołuje do niewykupywania PPV oraz obraża osoby, które zdecydują się na nabycie subskrypcji i obejrzenie gali MMA-VIP 4.

W imieniu organizacji MMA-VIP do Kanału Sportowego zostało wystosowane pismo z wezwaniem do zaniechania czynu nieuczciwej konkurencji, opublikowania ogłoszenia oraz zapłaty zadośćuczynienia, w którym powołano się na ustawę o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z dnia 10 kwietnia 1993 roku.

Sprawdź!  Miasto Kielce wydało oficjalne stanowisko w sprawie gali Marcina Najmana! Co z MMA-VIP 4 i "Słowikiem"?

W odpowiedzi Krzysztof Stanowski na swoim Twitterze napisał – Popraw kod pocztowy durniu.

To jednak nie wszystko. Marcin Najman zapowiedział kolejny pozew w związku z tym, jak dziennikarz nazwał wydarzenie MMA-VIP – Za „mafijną galę” czeka cię odrębny pozew.

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.