KSW

Narkun zapowiada mocny pojedynek. Zabrał głos w sprawie Kołeckiego: „Szymon z różnych względów odmówił tej walki. Mimo wszystko, jeśli…”

Mistrz KSW w kategorii półciężkiej Tomasz Narkun zabrał głos w sprawie Szymona Kołeckiego i jego odejścia z organizacji.

W miniony wtorek media obiegła zaskakująca informacja, że Szymon Kołecki kończy współpracę z największą polską organizacją MMA. Fighter w wywiadzie dla onet.pl wyjaśnił, że nie mógł dogadać się z KSW w sprawie kolejnego pojedynku.

Organizacja chciała, żeby były sztangista stoczył walkę o mistrzowski pas z Tomaszem Narkunem. Kołecki stwierdził, że potrzebował więcej czasu na przygotowania, niż oferowało mu KSW. W odpowiedzi Maciej Kawulski udzielił wywiadu portalowi Sportowe Fakty.

Jeden z szefów KSW oświadczył, że Kołecki nie mówi całej prawdy. Przyznał, że zawodnik konfabuluje i tak naprawdę nie chodziło o termin pojedynku i czas na przygotowanie, a o samego przeciwnika.

Z ust Kołeckiego w żadnym momencie negocjacji nie padły słowa o tym, że ma za mało czasu na przygotowania. Powiedział tylko, że Narkun jest zbyt wymagającym rywalem i dlatego on tej walki nie przyjmie.

Do całej sprawy odniósł się sam mistrz KSW, z którym miał zawalczyć były sztangista. Narkun na swoich social mediach wyjaśnił, że dostał ofertę pojedynku, ale rywal jej nie przyjął. Gdyby jednak w przyszłości miało dojść do takiej walki, zawodnik jest jak najbardziej zainteresowany.

Sprawdź!  "Juras" komentuje porażkę Damiana Janikowskiego na KSW 74! "Jestem przekonany, że..."

– Głośno ostatnio zrobiło się wokół mojej potencjalnej walki z Szymonem Kołeckim w KSW. Dostalem ofertę walki z Szymonem na jednej z nadchodzących gal KSW. Szanując jego osiągnięcia w podnoszeniu ciężarów ale przede wszystkim w MMA, w którym tak świetnie się odnalazł przyjąłem ją. Szymon z różnych względów odmówił tej walki. Mimo wszystko, jeśli w przyszłości będą bardziej sprzyjające warunki do doprowadzenia starcia Narkun vs Kolecki nadal będę na TAK 👊
Ps. Trwają prace nad bardzo mocnym starciem w obronie mojego pasa z innym przeciwnikiem i to już niedługo…🤫✊

Źródło: Facebook

Sprawdź!  Romanowski zaskakuje! Nie pozwala rzucać wyzwań Materli! "Nikt nie będzie wyzywał mojego kolegi. Tym bardziej taka osoba jak Cezary"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.