FAME MMA

Mocne face to face Daro Lwa i Liska. Freak fighter odepchnął przeciwnika [WIDEO]

Pierwszy panel konferencji przed FAME Friday Arena 2 zakończyło face to face Daro Lwa i Piotra Liska. Kaźmierczuk nie przestawał dogryzać rywalowi i go odepchnął.

Oglądaj FAME Friday Arena 2!

Już w ten piątek odbędzie się druga edycja nowego tworu FAME MMA. Tym razem freakowa organizacja zawita do Szczecina, a miejsca w Netto Arenie zostały wyprzedane w rekordowo szybkim tempie!

Tego wieczoru dojdzie do takich walk, jak Tańcula vs PolakKwieciński vs Zadora w MMA, czy rewanż Boxdel vs Jóźwiak w K-1. W oktagonie zadebiutuje też lekkoatleta Piotr Lisek, którego przeciwnikiem będzie Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk.

Tyczkarz zmierzy się z jednym z najbardziej doświadczonych freak fighterów, którego rekord do najlepszych nie należy. „Daro Lew” konferencję zaczął od performensu, a potem cały czas dogryzał Liskowi. Podczas mocnego face to face odepchnął też tyczkarza!

Zobacz wywiady po konferencji FAME Friday Arena 2:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.