FAME MMA

Gorąco na face to face przed FAME Friday Arena 2! Wiewiór spotkał się z Josefem Bratanem [WIDEO]

Jedyna konferencja przed FAME Friday Arena 2 przyniosła sporo emocji. Od razu zagotowało się między Josefem Bratanem i Maksymilianem „Wiewiórem” Wiewiórką!

Oglądaj FAME Friday Arena 2!

Już w ten piątek kolejna gala Fame MMA. Odbędzie się ona 29 września w szczecińskiej Netto Arenie, na którą bilety rozeszły się dosłownie w okamgnieniu! Fani wykupili wejściówki w niecałe 24 godziny.

Tego wieczoru do klatki wejdą między innymi Boxdel, który zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem w K-1, czy Arkadiusz Tańcula, którego czeka potyczka z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Pojawi się też podwójny mistrz organizacji Maksymilian Wiewiórka, który jednak nie przystąpi do obrony tytułu.

Jego rywalem będzie Josef Bratan, któremu „Wiewiór” nie bał się wbijać szpilek podczas ostatniego programu. Nie inaczej było na konferencji, gdzie doszło też do pierwszego, mocnego face to face. Ochrona musiała stać na baczności!

Zobacz wywiady po konferencji FAME Friday Arena 2:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.