FAME MMA

Kolejny performens Daro Lwa! Mocne wejście na konferencję FAME! [VIDEO]

W najbliższy piątek na gali FAME Friday Arena 2 zadebiutuje Piotr Lisek. Lekkoatleta zmierzy się z „Daro Lwem”, który tradycyjnie zaczął od performensu.

Oglądaj FAME Friday Arena 2!

Kolejna gala Fame MMA odbędzie się już 29 września w Szczecinie. W oktagonie zobaczymy takie starcia, jak Tańcula vs Polak, Kwieciński vs Zadora, czy rewanż Boxdel vs Jóźwiak. Nie zabraknie też debiutantów w organizacji, a jednym z nich będzie Piotr Lisek.

Tyczkarz już w przyszłym roku będzie reprezentował nasz kraj na igrzyskach w Paryżu. Póki co czeka go jednak freakowe starcie w MMA. Jego przeciwnikiem będzie bardzo doświadczony Dariusz Kaźmierczuk.

Popularny „Daro Lew” przyzwyczaił fanów do performensów na konferencjach. Nie inaczej było na dzisiejszej, gdzie pojawił się w stroju zapaśniczym. Tuż po przywitaniu z Wojciechem Golą ktoś do niego podszedł, a Darek zademonstrował swoje umiejętności!

Zobacz wywiady po konferencji FAME Friday Arena 2:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.