KSW

Mistrzowi KSW grozi zwolnienie po zdominowaniu kategorii ciężkiej? „Szefowie powiedzieli, że musi zmienić styl, bo inaczej…”

Zawodnik UFC w ostatnim wywiadzie zdradził, że jego przyjacielowi grozi zwolnienie z organizacji. Wiele wskazuje na to, że odniósł się do sytuacji w kategorii ciężkiej KSW.

Tom Aspinall udzielił wywiadu FightMad Podcast, w którym zdradził, że jednemu z zawodników dużej organizacji właściciele grożą zwolnieniem, jeśli nie zmieni swojego stylu walki. Fighter nie podał nazwiska, jednak można się domyślić, że prawdopodobnie chodzi o Phila de Friesa.

Mistrzowi KSW grozi zwolnienie?

Brytyjczyk w KSW zdominował kategorię ciężką. Zadebiutował w 2018 roku, zdobył pas już w pierwszym starciu i od tamtego momentu obronił go 6 razy. Fighter wykorzystuje swoją przewagę warunków fizycznych i często wygrywa swoje walki po przeleżeniu 5 rund na rywalu.

Nie do końca podoba się to kibicom, ale także szefom organizacji. Jakiś czas temu w wywiadzie Martin Lewandowski odniósł się do starcia z Darko Stosiciem, o którym powiedział:

De Fries po raz któryś rozczarował kibiców. Zdecydowanie chyba wszyscy wolimy oglądać nawet przegranych zawodników, ale dających emocjonujące walki, ciekawe walki. A on po prostu dał nudną walkę. I drugi raz z rzędu dał nudną walkę i to mnie po prostu nie cieszy jako współwłaściciela Federacji – na koniec dodał, że mistrz będzie musiał nad sobą popracować.

Sprawdź!  Juras o konflikcie z Oknińskim: "Raz pomówił mnie frajersko. Poniesie konsekwencje, ale..."

Teraz Tom Aspinall zdradził, że mistrzowi federacji grozi zwolnienie, jeśli nie zmieni swojego stylu i będzie dawał ciekawe, emocjonujące pojedynki:

– [Transkrypcja lowking.pl] Nie mogę jednak używać nazwisk. Mam przyjaciela, który walczy dla bardzo dużej organizacji i nie chodzi o UFC. To jednak duża organizacja. Jest przede wszystkim grapplerem. Przede wszystkim. Z całą pewnością znasz gościa, bo to gość z Wielkiej Brytanii. Jego plan sprowadza się w zasadzie do tego, żeby cię sprowadzić, zgnieść, leżeć na tobie i nie pozwolić ci wstać.

– Właściciel tej organizacji powiedział mu, że musi zmienić swój styl walki, bo inaczej zostanie z organizacji zwolniony. A jest mistrzem tej organizacji od ponad dziesięciu walk, co jest niewiarygodne. Wydaje mi się, że jest najdłużej panującym mistrzem w tej organizacji.

Źródło: lowking.pl

Sprawdź!  Kołecki o ciosach Szostaka: "To nie były ciosy, które bym odczuł. Przypominały, że mam rękę wyżej podnieść"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.