KSW

Szpilka znalazł Pudziana! Walka na Stadionie Narodowym potwierdzona! [VIDEO]

Największa polska organizacja MMA oficjalnie potwierdziła pierwsze starcie gali KSW Colosseum 2! Dojdzie do wyczekiwanego pojedynku Artur Szpilka vs. Mariusz Pudzianowski!

„Szpila” miał walczyć na pierwszej gali KSW w tym roku Arkadiuszem Wrzoskiem, jednak doznał kontuzji i musiał przejść operację. Do starcia z warszawskim kick bokserem najprawdopodobniej nie dojdzie, gdyż były pięściarz na celownik wziął byłego strongmana.

W ostatnim czasie na social mediach Artura Szpilki pojawiły się nagrania, gdy ten chodzi w okolicach i na terenie PGE Narodowego. Przy okazji oczywiście woła Mariusza Pudzianowskiego. Wszystko to okazało się być częścią zapowiedzi walki, co organizacja potwierdziła wczoraj!

Tym samym po porażce z Mamedem Khalidovem były strongman spotka się z niepokonanym w MMA „Szpilą”. Nie można zapomnieć, że Artur jest na początku swojej drogi w tej dyscyplinie i stoczył zaledwie dwa pojedynki. Zdecydowanie większe doświadczenie leży po stronie Pudziana, który zadebiutował ponad 13 lat temu i stoczył już 26 walk.

Pojedynek w królewskiej kategorii wagowej jest pierwszy, oficjalnie ogłoszonym na galę KSW Colosseum 2. Wcześniej potwierdzono udział wspominanego Mameda Khalidova, choć nie wiadomo z kim spotka się legendarny fighter. Oprócz tego przewiduje się, że w Stadionie Narodowym zobaczymy też pojedynek Phila De Friesa, czy debiut Alistaira Overeema.

Sprawdź!  Mamed gotowy na walkę, jednak Pudzianowski zmienia zdanie! "Tak naprawdę chyba nie chciałbym, bo..."

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji Viaplay Total to 55 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> Oglądaj KSW na żywo!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.