FAME MMA

Promotor Wasilewski o awanturach w organizacjach freakowych: „Pajace krzyczą, kto jest większym konfidentem. To jest żenujące”

Promotor Andrzej Wasilewski w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat organizacji freakowych. W mocnych słowach odniósł się do kontrowersyjnych konferencji.

Podczas walk na galach freak fightowych regularnie dochodzi do zestawień pomiędzy mocno skonfliktowanymi rywalami. W wielu walkach jest bardzo dużo złej krwi, a zawodnicy nie szczędzą sobie wyzwisk podczas konferencji czy wywiadów.

Na gali FAME 14 doszło do starcia pomiędzy Mateuszem Murańskim i Alanem Kwiecińskim. Pierwszy z freak fighterów nazwał swojego przeciwnika konfidentem, co regularnie powtarzał podczas każdej konfrontacji twarzą w twarz.

Wcześniej podoba sytuacja miała miejsce przy okazji pojedynku z Adriana „Polaka” z Amadeuszem „Ferrarim”. W trakcie jednej z konferencji Polański zaczął krzyczeć w kierunku rywala, że jest 60-tką, czyli małym świadkiem koronnym.

Wasilewski o galach freakowych

Za takie postawy spada na zawodników sporo krytyki. Teraz w ostatnim wywiadzie dla ringpolska.pl wypowiedział się promotor Andrzej Wasilewski, który nie szczędził mocnych słów:

– Udają gangsterów, krzyczą o 60-tkach, ja nie mogę tego słuchać. Takie pseudośmieszne gnojki, które udają gangsterów i krzyczą, kto jest większym, nie wiem, gangsterem. Że dzieci chcą to jeszcze oglądać, to jest jakiś fenomen. Na świecie chyba takich rzeczy nie ma.

W życiu nie sądziłem, że dożyjemy czasu, że jakieś pajace będą krzyczały o sobie, kto jest konfidentem i to będzie argument w promocji w internecie, kto jest większym konfidentem, większą konfiturą, większym miodem. To jest dla mnie kompletny śmietnik.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Michał Materla typuje walkę Mańkowski vs Parke: "Może nawet się pokusić o nokaut, ponieważ..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.