EFM Show

Michał Materla powraca! W sobotę w walce wieczoru zawalczy na gali EFM SHOW 2!

Moise Rimbon zamierza sprawić niespodziankę w walce wieczoru gali EFM SHOW 2, która odbędzie się w sobotę 11 września w Sofii. Francuski weteran MMA chce po raz drugi pokonać Michała Materlę! Transmisja tylko i wyłącznie w systemie PPV.

Moise „SWAMP” Rimbon ma na koncie 25 zawodowych zwycięstw, w tym 20 przed czasem (12 poddań i 8 nokautów). 15 lat temu podczas gali WFC Rimbon młodego Materlę pokonał na punkty. Po latach „Cipao” chce wyrównać rachunki, bo od tamtej pory wiele się w jego sportowym życiu zmieniło.

 – To prawda, że byliśmy wtedy innymi zawodnikami i Michał Materla bardzo się rozwinął jako zawodnik. Śledziłem jego karierę i zawsze uważałem, że może dojść do tego rewanżu.  Mam jednak na niego sposób i w Sofii to moja ręka będzie w górze. Zobaczycie mnie w wielkiej formie i będziecie zaskoczeni, tak jak szefowie EFM, którzy spotkali mnie na żywo. Widziałem na ich twarzach obawy – kończy Moise „SWAMP” Rimbon.

 Michał Materla ostatnią walkę stoczył w listopadzie 2020 roku, gdzie na gali KSW 56 przegrał przez TKO z Roberto Soldicem. Poprzednio wygrał natomiast z Aleksandarem Ilicem i Wilhelmem Ott.

Sprawdź!  (VIDEO) Norman Parke o awanturze przed EFM SHOW 2: "Dlaczego on to zrobił? Uderzył mnie. Ale ludzie to lubią. Ludzie lubią kłótnie i lubią dramaty"

„Myślę, że ma duże podobieństwo do mojego stylu walki. To będzie bardzo fajny pojedynek, ja też jak złapię w parterze to staram się na tyle skontrolować, żeby zamęczać przeciwnika z każdą sekundą. Mam nadzieję, że moja ręka powędruje w górę, czas na rewanż!” – zaznacza Michał Materla, który z pewnością będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony.

„Cipao” dodaje również, że planuje powalczyć jeszcze dwa lata, po tym czasie prawdopodobnie zakończy karierę – „Mam nadzieję, że jeszcze powalczę dwa lata.” – zdradza zawodnik ze Szczecina.

Na karcie walk EFM SHOW 2 zobaczymy łącznie 12 starć w tym pojedynku Normana Parke, Macieja Jewtuszki, Denisa Załęckiego, Artura Sowińskiego, czy Igora Michaliszyna.

To będzie w stu procentach sportowa karta walk, a smaczku dodaje fakt, że oprócz standardowych pojedynków MMA zobaczymy także walki w formule bokserskiej, jak i starcia w tzw. CAGE BOXIE, czyli najmniejszym ringu na świecie.

Dostęp PPV już od 24,99 zł! EFM SHOW 2 PPV JAK WYKUPIĆ?

-> WYKUP DOSTĘP TUTAJ <-

Sprawdź!  Aktualizacja rankingu polskich zawodników MMA - awans Gamrota, Rajewskiego i Millera. Debiuty Kowalkiewicz i Bartosińskiego

Początek gali w sobotę, tj. 11 września o 19:00

Karta walk EFM SHOW 2

Walki w formule MMA:

 • Michał Materla vs Moise „SWAMP” Rimbon – walka wieczoru
 • Artur „KORNIK” Sowiński vs Anton Kuivanen – o pas kategorii lekkiej
 • Vladislav „C-4” Kanchev vs Alexandre Ribeiro
 • Jivko Stoimenov vs Igor Michaliszyn
 • Georgi Valentinov vs Anderson „FALA MANSA” Queiroz – superfight
 • Hojat Khajevand vs Will Fleury
 • Emil Nezirov vs Adam Soldaev – o pas kategorii piórkowej
 • Ivan Slobodiuk vs Aleksandyr Tsonev

Walka w formule bokserskiej:

 • Norman Parke vs Maciej „IROKEZ“ Jewtuszko (3x 3 minuty)

Walki w formule CAGE BOX:

(Najmniejszy ring na świecie 3×3, walki w małych rękawicach, boks)

 • Denis „BAD BOY” Załęcki vs Jussi Halonen
 • Viliyan Viliyanov – Krzysztof Mariańczyk
 • Dawid Wisniosz vs Arkadiusz Kaszuba

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.