UFC

McGregor odpowiedział mistrzowi UFC! Komiczna riposta Irlandczyka

Conor McGregor odpowiedział na wyzwanie Ilii Topurii. Nowy mistrz wagi piórkowej zaprosił Irlandczyka do oktagonu sugerując, że ten „nie ma jaj”.

„El Matador” w ubiegły weekend stanął przed nie lada wyzwaniem. Mieszkający w Hiszpanii Gruzin wszedł do oktagonu na pojedynek z dominatorem kategorii piórkowej, Alexandrem Volkanovskim. W stawce znalazła się oczywiście korona dywizji, którą dzierżył „The Great”.

Australijczyk miał pokazać młodzianowi, że jego czas jeszcze nie nadszedł. Tymczasem już w 2. rundzie Ilia Topuria posłał go na deski po pięknej kombinacji i zgarną wygraną. Gruzin z hiszpańskim paszportem nie ukrywał emocji, ale szybko wyzwał też kolejnego rywala.

– Dana, Hunter, show się rozpoczęło. Czas, by UFC odwiedziło Hiszpanię. Conor McGregor, jeśli wciąż masz jaja, to czekam tam na ciebie!zakończył wywiad w klatce nowy mistrz UFC.

McGregor odpowiedział Topurii!

Na konferencji prasowej „El Matador” doprecyzował, że nie chodzi mu o walkę w kategorii piórkowej. Irlandczyk przed końcem 2023 roku zapowiedział, że jego planowany pojedynek z Michaelem Chandlerem odbędzie się w dywizji średniej. Topuria chciałby po prostu zmierzyć się przed własną publicznością z największą gwiazdą organizacji.

Sprawdź!  Michael Bisping odradza McGregorowi walki nr 4 z Poirierem. Sugeruje... Nate'a Diaza! "Jeśli byłbym menadżerem Conora, namawiałbym go na walkę rozgrzewkową."

Conor McGregor kazał chwilę zaczekać na odpowiedź. W końcu jednak zasiadł do social mediów i żartobliwie odpowiedział mistrzowi UFC:

Mam wielkie jaja, mam czwórkę dzieci – napisał „The Notorious”.

Wciąż nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle Irlandczyk powróci do oktagonu. Jego starcie z Michaelem Chandlerem było już kilkukrotnie przekładane. Dana White powiedział też ostatnio, że ciężko o motywację do walki dla kogoś, kto posiada taki majątek, jak McGregor.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.