Clout MMA

Wielki Bu i Dawid Załęcki twarzą w twarz! Masiak wspomina walkę z synem rywala [WIDEO]

Za nami pierwsza konferencja przed galą Clout MMA 4, na której dojdzie do walki „Wielkiego Bu” z Dawidem Załęckim. Panowie mają już za sobą pierwsze face to face.

Zagorzały kibic Lechii Gdańsk już w ubiegłym roku żartował, że do wkrótce dojdzie do jego pojedynku z „Crazym”. Patryk Masiak na grudniowej gali Clout MMA pokonał Denisa Załęckiego przez TKO w 2. rundzie . Choć zaproponował pojedynek Danielowi Omielańczukowi, federacja zestawiła go z ojcem ostatniego oponenta.

Wszystkie walki z karty walk obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Dawid Załęcki wygra walkę2.70Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak wygra walkę1.40Fortuna

Clout MMA 4: Wielki Bu i Załęcki twarzą w twarz!

Między „Wielkim Bu”, a Dawidem Załęckim nie ma złej krwi. Panowie spotkali się wczoraj na konferencji przed Clout MMA 4, gdzie wyszli na scenę i stanęli do pierwszego face to face.

Sprawdź!  Dawid Załęcki nie ma czym zagrozić? Wielki Bu: "Nie umiem podejść na serio do tej walki"

Patryk Masiak jest o 40 kg cięższy od „Crazy’ego”, który ponownie zmierzy się z większym gabarytowo rywalem. Co ciekawe, Załęcki stając twarzą w twarz z rywalem zwrócił uwagę na to samo, co jego syn stwierdzając, że „Wielki Bu” wcale nie jest taki duży.

Groźniej patrzyłeś, jak biłem się z Denisem. Wyłapałem to spojrzenie spod klatki. Wtedy naprawdę mnie nienawidziłeś! – zagadnął przeciwnika Masiak.
Nie, większy stres wtedy miałem – odpowiedział mu Dawid.

Zobacz wywiady po konferencji Clout MMA 4:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.