GROMDA

Mocna zapowiedź gali GROMDA 16! „Walka do końca bez oszukiwania, że boli nóżka…” [WIDEO]

Za niecałe 10 dni w Pionkach odbędzie się gala GROMDA 16. Na kanale organizacji pojawił się jak zawsze klimatyczny trailer wydarzenia.

GROMDA 16 to pierwsza w tym roku gala walk na gołe pięści. Tradycyjnie liczyć można na sporo emocji, które zapewnią ekscytujące walki. Kibice w GROMDA Fight Club oraz przed ekranami odbiorników zobaczą turniej oraz extra fighty, które są gwarancją mocnych wrażeń.

Do ringu organizacji Mariusza Grabowskiego powrócą znani z poprzednich edycji „Mario”, „Scarface”, czy „Wasyl”. Nie zabraknie też wielu nowych postaci, jak „Arturo”, „Kiwi” i „Aslan”. Szef GROMDY zapowiedział już też, że na pewno zobaczymy zaległe starcie „Buły” z „Basque”.

GROMDA 16: Zobacz trailer!

Minionego wieczoru do sieci trafił oficjalny trailer gali GROMDA 16: W imię zasad. W klimatycznym nagraniu udział wziął między innymi niepokonany mistrz organizacji, Mateusz „Don Diego” Kubiszyn oraz bohaterowie najbliższego eventu.

Walka do końca, bez oszukiwania, że boli nóżka i szukania tylko wymówki aby się wymiksować. Bez sztucznych afer i napinki jak plandeka na żuku. Czas zacisnąć piąchy. Zebrać solidne ekipy. Stara gwardia na równi z młodymi byczkami gotowi na szalone solówy na gołe pięści. Tutaj nikt nie wymięka, nikt się nie cofa i każdy walczy do końca. Czas wjechać na ostro! W IMIĘ ZASAD… nowe porządki, stare zasady – zapowiada galę największa w Polsce organizacja walk na gołe pięści. Poniżej możecie obejrzeć trailer gali.

Sprawdź!  (VIDEO) "Don Diego" ponownie przewidział pojedynek. "Vasyl jest ze stali!"

GROMDA 16 odbędzie się 1 marca w Pionkach. Limitowana ilość biletów dostępna na stronie eBilet.pl. Transmisja na żywo dostępna będzie jedynie w systemie Pay-Per-View.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.