FAME MMA

Duża zmiana kursów przed galą FAME 12! „Don Kasjo” nie jest już faworytem w starciu z Marcinem Wrzoskiem

Już ostatnie dni dzielą nas od gali FAME 12, na której kolejny zawodnik KSW stoczy pojedynek z freak fighterem „Don Kasjo”. Tym razem swoich sił w formule bokserskiej spróbuje Marcin Wrzosek. Jak wyglądają kursy bukmacherskie? Sprawdźcie poniżej!

Kasjusz Życiński to zawodnik, który ma duże doświadczenie w boksie amatorskim. Stoczył w tej formule ponad 70 pojedynków. W organizacji FAME MMA ma za sobą łącznie pięć walk i tylko raz musiał uznać wyższość swojego przeciwnika.

W ostatniej walce Życiński zawalczył z Normanem Parke. Irlandczyk na dystansie 5 rund wypunktował rywala i zwyciężył przez jednogłośną decyzję.

Życiński zapowiadał, że po porażce zniknie z internetu i zakończy karierę w FAME, jednak po werdykcie stwierdził, iż to on powinien wygrać i złożył protest. Ostatecznie organizacja nie zmieniła wyniku, jednak „Don Kasjo” wciąż czuje się zwycięzcą.

Tym razem freak fighter zmierzy się z kolejnym zawodowcem, jakim jest Marcin Wrzosek. Były mistrz KSW w formule MMA wygrał 14 z 21 pojedynków, w tym 8 przed czasem. Nie ma jednak zbyt dużego doświadczenia w walkach bokserskich. Co ciekawe, początkowo był on sporym underdogiem, jednak kursy mocno się zmieniły.

Sprawdź!  Trener Okniński staje w obronie Boxdela! Ostro o trenerze Szyszce: "Próbuje krytykować włodarzy, żeby się wybić. Przeproś, bo za chwilę..."

Na Wrzosku ciąży dodatkowa presja, gdyż szef KSW oświadczył, że jeśli przegra, zostanie zwolniony z organizacji. Fighter nie ma jednak żadnych obaw i przekonuje, że będzie to łatwy pojedynek, gdyż rozpracował już swojego przeciwnika, a pomógł mu w tym pojedynek Życińskiego z Parke.

Jego jedynym atutem jest zasięg, który łatwo zniweluję. Rozłożyłem tego gnoja na czynniki pierwsze. Nie ma opcji, żebym to przegrał – mówił w jednym z wywiadów.

Kursy na walkę Marcin Wrzosek vs Kasjusz Życiński

Kursy na tydzień przed galą mocno się zmieniły. Początkowo bukmacherzy oferowali nawet kurs 2.20 na Marcina Wrzoska. Aktualnie jednak były mistrz KSW jest faworytem.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Kursy bukmacherskie:

  • Kurs na zwycięstwo Marcina Wrzoska – 1.70
  • Kurs na zwycięstwo Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego – 1.95

Jak wyglądają kursy na zwycięstwo przed czasem? Jeśli ktoś typuje na to, że Marcin Wrzosek pokona Życińskiego przez KO, TKO, bądź dyskwalifikację może się nieźle wzbogacić!

Sprawdź!  Zawodnik FAME MMA opowiada o walkach na ulicy! "Raz była ogromna kałuża krwi, chłop przez kilkadziesiąt minut się nie budził..."

Kurs na zwycięstwo Wrzoska przed czasem wynosi aż 4.00, natomiast na to, że pokona Życińskiego przez decyzję 2.25.

Zdaniem naszej redakcji pojedynek potrwa pełen dystans 5 rund i zakończy się decyzją sędziowską. Tutaj pozostaje dylemat – kto wygra starcie? Przypomnijmy, że w poprzedniej walce „Don Kasjo” z Normanem Parke, Irlandczyk próbował „brudnego boksu” i został kilkukrotnie upomniany przez sędziego. Odjęto mu nawet punkty za ciągłe ataki głową.

Jeśli tym razem Wrzosek będzie próbował takich zagrywek, odjętych punktów może być znacznie więcej. Sobotnią walkę będą sędziowali profesjonalni sędziowie z boksu, a nie tak jak w starciu „Don Kasjo” – Parke, sędziowie z MMA.

Otwórz konto i obstawiaj w BetClic.

Betclic bonus 550 PLN

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.