UFC

Max Holloway czeka na wyzwania po UFC Vegas 42! „Możecie spróbować mnie dopaść.”

Max Holloway po raz kolejny pokazał klasę swoim występem w walce wieczoru na UFC Vegas 42. „Blessed” ponownie zdominował przeciwnika, którym był Yair Rodriguez i odniósł pewne, jednogłośne zwycięstwo.

Walka wieczoru UFC Vegas 42 nie zawiodła oczekiwań! Pomimo wcześniejszych obietnic, Max Holloway nie pobił swojego rekordu uderzeń w trakcie jednego pojedynku, niemniej jednak odniósł pewne, jednogłośne zwycięstwo. Yair Rodriguez pokazał się jednak z bardzo dobrej strony, a były mistrz kategorii piórkowej docenił starania rywala:

Teraz wiem, dlaczego ludzie boją się z nim walczyć. Ten koleś jest groźny! Jak mówię, by być najlepszym, musisz mierzyć się z najlepszymi, a najlepszy jest „Blessed”. Gratulacje dla niego, ten koleś jest bestią!

Holloway w trakcie styczniowej walki z Calvinem Kattarem krzyczał do komentatorów, że jest najlepszym pięściarzem w UFC, jednocześnie unikając ciosów oponenta. Podczas UFC Vegas 42 chciał skopiować swoje zachowanie:

Czuję się świetnie. Chciałem do was zagadać i powiedzieć, że jestem najlepszym grapplerem, ale straciłem pozycję… Chyba nie powinienem tak krzyczeć.

„El Pantera” wyprowadził ponad 50 kopnięć w nogę, przy czym sam bardzo ucierpiał i nie mógł opuścić oktagonu o własnych siłach. Max Holloway docenił warsztat meksykańskiego rywala:

Sprawdź!  Conor McGregor tworzy własne dwa pasy! "Mamy „pas McGregora” obecnie w produkcji, a teraz mamy nowy..."

Z moją łydką jest wszystko OK. Ma niezły boks, porusza się jak pięściarz, a po chwili wyjeżdża z łokciem. Miałem takie: Ziomek, takie coś jest niedozwolone w boksie! Brawa dla niego, koleś jest prawdziwym potworem.

Co teraz czeka byłego mistrza kategorii piórkowej? Opcji jest bez liku. W tym, jak wspominał w tym tygodniu: ewentualny rewanż z Conorem McGregorem. Irlandczyk nie jest jednak jedyną możliwością dla Maxa Hollowaya po drugiej wygranej w tym roku kalendarzowym:

Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Wszystko zależy od tych gości [Max Holloway wskazał na Huntera Campbella i Seana Shelby’ego], to ich robota. Stary… Wygrałem z obecnym mistrzem kategorii lekkiej [Charlesem Oliveirą], mamy cały czas porachunki z Alexem [Volkanovskim], jestem na liście przeciwników dla Conora McGregora, jestem gotowy kiedy trzeba.

Max Holloway nie wskazał jednak żadnego konkretnego nazwiska, z którym chciałby się zmierzyć w następnej walce. Były mistrz kategorii piórkowej sam oczekuje wyzwania!

By być najlepszym, musisz pokonać najlepszych, a najlepszy jest „Blessed”. Możecie spróbować mnie dopaść.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

Sprawdź!  UFC 300: Mocne face to face'y na ceremonii ważenia! [WIDEO]

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Jan Błachowicz w ostrych słowach odpowiada Corey'owi Andersonowi! "Może za mocno go uderzyłem..."

Źródło: UFC YouTube

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.