UFC

Conor McGregor sugeruje walkę o mistrzowski pas! Ostra odpowiedź mistrza: „Cicho, bo zawołam Poiriera, Khabiba albo Diaza, żeby cię…”

Conor McGregor urządził sobie ostatnio sesję Q&A na Twitterze, gdzie został zapytany o ponowne starty w dywizji półśredniej i pas tejże… Słowa te nie mogły umknąć uwadze Kamaru Usmana!

„Notorious” od porażki z Dustinem Poirierem na UFC 264 przez złamany piszczel ma dużo wolnego czasu. Irlandczyk w końcu zajął się czymś innym, niż obrażaniem Daniela Cormiera, choć odpowiedź na słowa Michaela Bispinga padły właśnie w trakcie tej sesji…

Jeden z fanów zapytał McGregora o możliwość powrotu do startów w kategorii półśredniej:

Tak, to bardzo możliwe.

Powrót „Notoriousa” spodziewany jest dopiero na 2022 rok, ze względu na kontuzję. Conor mierzył się już w półśredniej, gdzie ma rekord 2-1 (wygrane z Nate’m Diazem oraz Donaldem Cerrone). Odnoszenie zwycięstw w różnych dywizjach to jedna z najdumniejszych osiągnięć Irlandczyka. Jest jednak jedna kwestia, z której byłby bardziej zadowolony – zostanie mistrzem trzech kategorii wagowych.

Pytanie: Jakie to uczucie, odpalić ludzi do spania w 3. różnych dywizjach?
Conor McGregor: Wyśmienite! Uwielbiam to osiągnięcie! Jak będę walczył o tytuł 170 lb to też odpalę go do snu.
Najszybsze KO w walce o pas w UFC (13 sekund)
Najwięcej nokdaunów w walce o pas w UFC (5)
I kolejne KO w walce o pas w UFC.
3 walki o pas. 3 nokauty. 3 rekordy.
Wszystko na wyciągnięcie ręki!

Conor McGregor nie musiał oznaczać Kamaru Usmana, aby przyciągnąć uwagę mistrza tymi słowami:

Sprawdź!  Janikowski wyjaśnia swoje słowa o Błachowiczu! Uderza w dziennikarza: "Zadaje głupie albo podchwytliwe pytania"

Odpalić? Chyba gadasz o tej lufce, z której jarasz. W porównaniu do ciebie, jeśli będę na ciebie napier*alał, to cię oznaczę. A teraz cicho, zanim zawołam Poiriera, Khabiba albo Diaza, żeby znów cię skończyli.

Nie jest to pierwszy raz kiedy Conor sugerował zmianę dywizji na stałe. Wówczas „The Nigerian Nightmare” w jednej z wypowiedzi przewidywał rychły koniec Irlandczyka. Ten teraz ma dużo czasu, aby przemyśleć kwestię powrotu i do jakiej kategorii wagowej chciałby wrócić. Usman tymczasem szykuje się do kolejnej obrony tytułu mistrzowskiego, którego będzie bronił w walce z Colby’m Covingtonem.

Źródło: Twitter, MMA News

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.