FAME MMA

Mateusz Murański pewny zwycięstwa ojca! „Skończy się to ciężkim nokautem! Zje go w tej rzymskiej klatce”

Już o godzinie 20:00 startuje gala FAME MMA 12! Na kilka dni przed wydarzeniem doszło do zmian na karcie walk. Początkowo mieliśmy być świadkami rewanżu pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Arkadiuszem Tańculą. Niestety Mateusz doznał poważnej kontuzji i w zastępstwo wskoczył jego ojciec, czyli Jacek Murański.

Hitowy pojedynek będzie walką wieczoru dzisiejszej gali. Zawodnicy zmierzą się ze sobą na szalonych zasadach – walka w „rzymskiej klatce” o wymiarach 3x3m (mniejsza niż ring GROMDY), formule MMA, z dozwolonymi łokciami. Pojedynek potrwa 5 rund po 2 minuty każda.

Eksperci i bukmacherzy wskazują jednoznaczne zwycięstwo Arkadiusza Tańculi, dla którego będzie to już szósta walka w karierze. Dla „Murana” będzie to natomiast pierwszy pojedynek w karierze i debiut w MMA. Nie znamy tak naprawdę dyspozycji Jacka Murańskiego i to jakie ma umiejętności. Na media treningu nie wyprowadził żadnego ciosu, oprócz uderzenia łokciem, za to po głowie bił go jego trener. Zapewne „Muran” chciał tym samym udowodnić, jak twardą ma głowę.

Zobacz: (VIDEO) Głowa Jacka Murańskiego obita przez trenera podczas media treningu! Co tam się wydarzyło?

Sprawdź!  "Nie byłby w stanie nawet ręcznika nosić za żadnym z pięściarzy" - Andrzej Wasilewski krytycznie ocenia umiejętności "Don Kasjo"

Transmisja gali FAME 12 odbędzie się w systemie PPV. Początek już dziś o godzinie 20:00. Dostęp PPV kosztuje jedynie 24,99 zł!

-> WYKUP DOSTĘP TUTAJ

W rozmowie z dziennikarzem Mateuszem Kaniowskim kilka zdań w sprawie walki ojca wypowiedział Mateusz Murański.

„Mój tata zawsze chętny i bojowy wziął tą ofertę. (…) Pierwsza runda, maksymalnie będzie 60 sekund walki. Będzie dwóch sędziów, to zawsze z 10-15 sekund dobicia smarka. Skończy się to ciężkim nokautem. Nie daje mu nawet procenta szans. Jutro to wszystko co było mówione odnośnie taty umiejętności zostanie zweryfikowane. Jestem pewien, że zje go w klatce rzymskiej. Jest kurewsko pewny siebie. Tam będzie taka mała przestrzeń, że tam nie zdążysz nic zobaczyć. Tańcula nie będzie miał gdzie uciekać i zostanie zjedzony jak hiena przez lwa. To będzie maksymalnie jedna runda. Nie wyjdzie powyżej minuty. Tata to urodzony wojownik, a ja to przejąłem po nim w genach.” – powiedział Murański w rozmowie z Kaniowskim.

Gala już dzisiaj o 20:00!

Data: 20 listopada, sobota
Godzina: 20:00
Liczba walk: 10 pojedynków
Lokalizacja: Gdańsk (Ergo Arena)
Cena PPV: 24,99 zł

Sprawdź!  Szymon Kołecki chwali zawodnika FAME MMA Amadeusza Ferrariego: „Prędzej podda go siostra przeciwnika, niż sam przeciwnik”

Wykup dostęp do FAME 12 – tutaj.

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.