FAME MMA

Maciej Kawulski i Mamed Khalidov pojawią się na gali FAME MMA! Jeśli Marcin Wrzosek przegra zostanie zwolniony z KSW!

Zostały ostatnie godziny do gali FAME MMA 12, gdzie odbędzie się łącznie jedenaście pojedynków. W jednym z nich zobaczymy zawodnika KSW – Marcina Wrzoska, który w formule bokserskiej zmierzy się z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim.

Walka Wrzoska z „Don Kasjo” budzi sporo emocji. Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi, a na konferencjach, jak i programie „face-to-face” padło wiele mocnych słów zarówno z ust jednego, jak i drugiego.

Walka zakontraktowana została w formule bokserskiej i potrwa 6 rund. Początkowo starcie miało być walką wieczoru, ale w ostatnim tygodniu doszło do bardzo dużych zawirowań. W zastępstwo za Mateusza Murańskiego wszedł jego ojciec – Jacek Murański, a informacja ta wywołała gigantyczne poruszenie w internecie. Organizacja postanowiła więc zmienić kolejność pojedynków i tym samym walką wieczoru został pojedynek Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula.

Co-main eventem będzie zatem pojedynek Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem. Jeśli Życiński pokona zawodowca stoczy od razu drugą walkę na tej samej gali z Michałem „Boxdelem” Baronem. Jeśli przegra to drugi pojedynek raczej się nie odbędzie. Wszystkiego dowiemy się w trakcie trwania wydarzenia!

Sprawdź!  (VIDEO) Norman Parke odpowie na wyzwanie Szeligi? "Mogę walczyć na gołe pięści! Może z kimś, kto za dużo gada"

Transmisja gali FAME 12 odbędzie się w systemie PPV. Początek już dziś o godzinie 20:00. Dostęp PPV kosztuje jedynie 24,99 zł!

-> WYKUP DOSTĘP TUTAJ

Maciej Kawulski i Mamed Khalidov na FAME MMA!

Przed galą głos w sprawie walki Wrzoska zabrał jeden z szefów KSW – Maciej Kawulski. Zaznaczył on, że jeśli Wrzosek przegra to zostanie zwolniony z największej federacji MMA w Europie. „Polish Zombie” sam przyznał, że jeśli przegra z Życińskim to odejdzie z KSW.

W ostatnim programie face-to-face Wrzosek powiedział, ze dostał własnie wiadomość od Mameda Khalidova, który powiedział mu, że pojawi się na gali z Maciejem Kawulskim.

„Właśnie Mamed Khalidov nagrał mi wczoraj wiadomość, że przyjeżdżają z Maciejem Kawulskim na galę i będą trzymać kciuki.” – powiedział Wrzosek.

„Don Kasjo” odpowiedział – „Już cię zwolni od razu”

Gala już dzisiaj o 20:00!

Data: 20 listopada, sobota
Godzina: 20:00
Liczba walk: 10 pojedynków
Lokalizacja: Gdańsk (Ergo Arena)
Cena PPV: 24,99 zł

Wykup dostęp do FAME 12 – tutaj.

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.