FAME MMA

(VIDEO) Don Kasjo atakuje Marcina Wrzoska: „Mam w niego wyje**ne, dla mnie to zwykły śmieć. Ch*j mu w ryj”

Zawodnik Fame MMA Kasjusz Życiński w ostrych słowach obraził zawodnika KSW Marcina Wrzoska. Była to odpowiedź na słowa fightera, które wypowiedział w rozmowie z Boxdelem.

Włodarz poznańskiej organizacji na gali Fame MMA 11 stoczy pojedynek z Maksymalnie. Do walki przygotowuje się między innymi właśnie pod okiem Marcina Wrzoska. Dwa dni temu Boxdel po treningu opublikował na swoim YouTube nagranie, na którym rozmawia z fighterem.

Wrzosek przyznał, że nie lubi w Don Kasjo tego, że zawodnik bierze pojedynki z rywalami znacznie niższymi lub lżejszymi. W nagraniu powiedział:

Dotychczas nie zawalczył z nikim swojego rozmiaru, nie wiem, czy ma kompleks małego siurka, czy co, ale no dziwnie to wygląda, bo każdy jego przeciwnik jest maluszkiem.

Podczas wczorajszego cage’a z udziałem Krychy Sashy prowadzący rozmowę Boxdel zadzwonił do Kasjusza Życińskiego. Zawodnik mocno się zagotował i przez telefon zaczął wyzywać Marcina Wrzoska:

We Wrzoska to ja mam wyjebane, bo dla mnie to jest zwykły śmieć, bo mógł mi na konferencji to powiedzieć, że mam małego siurka, a nie ku*wa mu ustaliłeś pytania i on takie rzeczy pierdoli, chuj mu w ryj, bo na konferencji to szedł z ręką, żeby się przywitać, a tutaj będzie gadał takie gówno.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Marcin Różalski z uznaniem o Don Kasjo: "Jako baleciarz stoczył 5 rund po 3 minuty z zawodnikiem z krwi i kości"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.