KSW

To koniec współpracy KSW i telewizji Polsat! Wielkie zmiany po 17 latach i przejście na nową platformę

„Rewolucja w polskim MMA” – tak sprawę komentuje Mateusz Hencel z portalu WP Sportowe Fakty! Federacja KSW rozstaje się z telewizją Polsat, z którą współpracowała od 2004 roku! Co nas teraz czeka? KSW przenosi swój produkt na nową platformę.

KSW nieprzerwanie współpracowało z telewizją Polsat przez ostatnie 17 lat! Pierwsza transmitowana gala to KSW 2, które odbyło się w lipcu 2004 roku.

Jakiś czas temu federacja zapowiedziała, że w 2022 roku przygotowano dla widzów nie lada gratkę – 12 gal w roku! Prawdopodobnie pojedynek pomiędzy Mamedem Khalidovem i Robertem Soldicem, który odbędzie się już 18 grudnia będzie transmitowany na nowej platformie. Jakiej? KSW podpisało umowę z platformą Viaplay!

Szykuje się niemała rewolucja w polskim MMA. Dochodzą do mnie informacje z różnych rzetelnych źródeł, że organizacja KSW kończy współpracę z Polsatem i przenosi się na platformę Viaplay. – napisał dziennikarz Mateusz Hencel.

Informację potwierdził m.in. Łukasz „Juras” Jurkowski!

W poniedziałek odbędzie się konferencja prasowa w restauracji Champions, gdzie rozpoczęła się historia federacji KSW. Na konferencji obecny ma być Maciej Kawulski, Martin Lewandowski oraz gwiazdy walki wieczoru KSW 65 – Mamed Khalidov oraz Roberto Soldić.

Sprawdź!  [WIDEO] Zapowiedź walki Damian Janikowski vs. Paweł Pawlak - "On się układa jak plastelina, którą chcesz zgnieść"

Wtedy też najprawdopodobniej poznamy wszystkie szczegóły dopięcia transakcji z Viaplay.

Właściciele KSW mają ogłosić również informacje o gali KSW 66 i walce wieczoru.

W tym momencie Viaplay (filmy, seriale, sport) możemy oglądać za 34 zł miesięcznie. Nowi użytkownicy mogą wypróbować platformę przez 30 dni za darmo. Po tym czasie Twoja subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona. Możesz zrezygnować z niej w każdej chwili.

Viaplay funkcjonuje w Polsce od sierpnia tego roku i w swojej ofercie ma m.in. Bundesligę, Ligę Europy, Ligę Konferencji, a od przyszłego sezonu będzie pokazywać spotkania Premier League.

Źródło: Sportowe Fakty WP

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *