FAME MMA

Mateusz Murański na treningu z Mamedem Khalidovem! Zawodnik FAME dostał cenne wskazówki od mistrza KSW

Mateusz Murański nie zamierza pozostawić żadnych wątpliwości i przed czasem skończyć walkę z Arkadiuszem Tańculą. Aktor wziął na poważnie przygodę z MMA i skupia się na przygotowaniach.

Murański po ostatniej gali Elite Fighters poświęcił się treningom MMA i zaliczył duży progres. Mocno poprawił swoją technikę, co widać na nagraniach, które udostępnia na swoich social mediach.

Przed zawodnikiem ważne starcie. Już 20 listopada powróci do organizacji FAME i na gali w Ergo Arenie zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą. Zawodnicy po raz pierwszy walczyli na FAME 10 i po niejednogłośnej decyzji zwyciężył „Aroy”.

Murański jednak mocno zaskoczył swoją wytrzymałością. Przyjął wiele naprawdę silnych ciosów od Tańculi, ale nie dał się znokautować. Po walce „Aroy” stwierdził, że głowa jego rywala „jest pusta, ale twarda”.

Jak wiemy, pomiędzy byłymi kolegami jest dużo złej krwi. Są oni skonfliktowani i każdy z nich chce podkreślić swoją dominację w pojedynku. Murański zapowiedział już, że zamierza skończyć walkę przed czasem, gdyż uważa, że sędziowie zawsze będą po stronie Tańculi i wskażą jego zwycięstwo.

Sprawdź!  Martin Lewandowski nie daje wyjścia Marcinowi Wrzoskowi: "Nawet nie chcę się zastanawiać, jak nisko..."

Wczoraj Murański udostępnił nagranie, a w opisie zwrócił się do swojego przeciwnika – Areczku @arkadiusz_tancula czy jesteś już gotowy na swojego pogromcę ???

Dzisiaj natomiast na Instagramie Murańskiego pojawiło się zdjęcie ze wspólnego treningu z mistrzem KSW Mamedem Khalidovem. Freak fighter przyjął cenne wskazówki od legendy największej polskiej organizacji MMA.

Mordercze sobotnie sparingi gościnie w klubie @arrachion_olsztyn razem z moim trenerem @robert.maruszak 🔥🔥👊🦾
Oraz cenne wskazówki wskazówki od mistrza @ksw_mma @mamed_khalidov 👊
Powodzenia w obronie pasa mistrzu 🔥🔥👊💪🦾
To wielki zaszczyt trenować w czołowym europejskim klubie i u boku naszego wielkiego mistrza MMA🔥
Spełniają się moje marzenia !!!

@famemmatv
@arkadiusz_tancula no gdzie Ty jesteś , bo jestem wygłodniały nokautu na Tobie jak głodny Niedźwiedź czyhający na swoją zwierzynkę🔥🔥🔥

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Piotr Szeliga o kontuzji Murańskiego: "Obejrzeli walkę i stwierdzili, że nie jest gotowy. Jacek postawił więc warunki nie do przyjęcia i..."

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *