KSW

Czy Mamed Khalidov obawia się siły Pudzianowskiego? „No nie może być takiego czegoś w głowie!”

Mamed Khalidov staje do kolejnego wielkiego wyzwania w swojej karierze. Nie jest to zresztą żadna metafora – jego oponentem na XTB KSW 77 będzie Mariusz Pudzianowski.

-> Oglądaj galę XTB KSW 77!

Najbardziej znany polski fighter MMA, Mamed Khalidov, nie zaliczył przed rokiem najlepszego występu w okrągłej klatce KSW. Zawodnik stracił pas mistrzowski wagi średniej po ciężkim KO z rąk Roberto Soldicia, a teraz wraca na kolejne wyzwanie i debiut w kategorii ciężkiej.

Na gali XTB KSW 77 rywalem Mameda będzie Mariusz Pudzianowski. Były strongman 13 lat temu wszedł do świata MMA jako freak, ale obecnie jest już pełnoprawnym fighterem z niemałym doświadczeniem. Przed kilkoma miesiącami przekonał się o tym Michał Materla.

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

Sprawdź!  Kawulski wbija szpilkę w freak fighterów! Zabrał głos po ogłoszeniu hitowej walki: "Nikt nikogo nie będzie dojeżdżał, nikt nikomu nie powie źle na mamę, bo..."

-> WYKUP DOSTĘP DO KSW 77

Mamed nie obawia się siły „Pudziana”?

W rozmowie z Michałem Rogozińskim na kanale Illegal TV Mamed został zapytany, czy ma obawy przed wejściem z „Pudzianem” do klatki? O ile przewagą Khalidova są umiejętności, o tyle to Pudzianowski wniesie więcej kilogramów, ale przede wszystkim ma to jedno mocne, kończące uderzenie.

– No nie może być takiego czegoś w głowie! Nie może być, bo to zabiera ci całkowicie, wiesz… To bez sensu jest. Jak wychodzisz i jesteś w obawie, że cię trafi. To jest walka, masz po prostu być czujnym, robisz swoją pracę i tyle, no. Nie obawiam się, szczerze ci powiem.

Nie tego, że lekceważę go, nie o to chodzi. ja nie mogę wyjść z oczywiście z nastawieniem, że… Obawiam się albo coś – z takim czymś nie można do walki wyjść. To niepotrzebne absolutnie. To nie jest kwestia lekceważenia albo nie doceniania swojego przeciwnika.

Kursy bukmacherskie na XTB KSW 77

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Gigantyczna różnica! Znamy wyniki ważenia przed walką Pudzianowski vs Mamed!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.