FAME MMA

(VIDEO) Trener Okniński o Amadeuszu Ferrarim: „Nie chcę go cisnąć. To są mocne słowa, że trenuje. Był może raz miesiąc, czy dwa temu”

Trener Okniński po raz kolejny zdradził, że jeden z najpopularniejszych freak fighterów ponownie przestał uczęszczać na treningu. Już kilka miesięcy temu zapowiadał, że zakończy z nim współpracę.

Amadeusz „Ferrari” przy okazji każdej walki zapewnia, że będzie regularnie trenował, jednak jak się zawsze okazuje, finalnie nie dotrzymuje słowa. Mirosław Okniński nie raz wspominał o tym, że rzadko kiedy freak fighter pojawia się na sali treningowej.

Przy okazji głośnej „afery maczetowej” trener przyznał, że ma już dosyć tego, co dzieje się dookoła Amadeusza i rozważał zakończenie z nim współpracy – Zastanawiam się nad tym po prostu czy dalej z nim pracować, bo dla mnie on jest niepoważny. Ja tylko mogę swój wizerunek nadszarpnąć, pracując z osobą tego typu.

Trener Okniński o Amadeuszu „Ferrarim”

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl Mirosław Okniński zapytany został o zawodnika FAME. Przyznał, że Amadeusz od dawna nie przychodzi na treningi. Trener przyznał również, że nie do końca podoba mu się współpraca z freak fighterami.

Jak zauważył Okniński, trenowanie takich zawodników nie jest łatwe, gdyż oni męczą się treningami i zmuszają się do przygotowań. Nie czerpią przyjemności ze sportu, tylko robią to, żeby zarobić pieniądze za walkę.

Sprawdź!  Wrzosek mocno o ostatniej aferze z Tańculą: "Kim ty ku*wa jesteś? Wydaje ci się, że jesteś pępkiem świata"

– „Ferrari”? Nie chcę go cisnąć, bo po prostu… On u mnie trenuje, to są mocne słowa, bo był może na treningu raz, miesiąc, czy dwa temu. Nie przychodzi na razie. Jeśli chodzi o freaki to fajna reklama, ale trenowanie ich nie leży mi w sensie mentalnym, że oni podchodzą do tego, że muszą, bo chcą zarobić pieniądze. Nie bawi ich to trenowanie. Oni się tym męczą.

Źródło: fansportu.pl

Sprawdź!  (VIDEO) Awantura za kulisami! "Ferrari" i jego ojciec rzucili się na redaktora! "Będziesz kobietę obrażał?"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.