Boks

Masternak nie ma wątpliwości! Wytypował hitową walkę Fury vs. Usyk [WIDEO]

Mateusz Masternak głęboko wierzy, że Ołeksandr Usyk zakończy pojedynek z Tysonem Furym z ręką w górze. „Master” uważa, że Brytyjczyk nie poradzi sobie z ukraińskim pięściarzem.

Walkę o wszystkie pasy wagi ciężkiej Tyson Fury vs. Ołeksandr Usyk obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł, ale to nie wszystko! Trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka. To łącznie 300 zł, które Fortuna zwróci Ci na konto w przypadku przegranych kuponów.

Odbierz bonusy i obstaw walkę Fury vs. Usyk bez ryzyka

TYPKURSYBUKMACHER
Tyson Fury2.00Fortuna
Ołeksandr Usyk1.88Fortuna

Na kanale Fansportu TV pojawił się materiał poświęcony walce Tyson Fury vs. Ołeksandr Usyk. W trakcie rozmowy połączono się też z Mateuszem Masternakiem, który jakiś czas temu stwierdził, że Ukrainiec skończy „Króla Cyganów” przed czasem. „Master” zaktualizował swoją opinię, choć nadal uważa, że Anglik zostanie pokonany.

  – Do końca nie jestem pewien, że [Usyk] wygra przed czasem, natomiast jeśli Fury nie przygotuje się rzetelnie do tego pojedynku, a nawet jak przepracuje 2 miesiące – to jest mało. To jest mało na faceta, który w boksie umie wszystko, jest leworęczny, który wywiera presję, który narzuca tempo walki. Jeśli Fury cokolwiek w obozie pójdzie na łatwiznę, to nie wytrzyma tego pojedynku kondycyjnie.

  – Nawet końcówka 1. walki z Joshuą pokazuje, że Joshua się cieszył, że dotrwał do końca. To tempo tam było szalone. Dalej podtrzymuję wersję, że Usyk jest faworytem, choć nie można „Gypsy Kinga” lekceważyć… Natomiast nie chce mi się wierzyć, żeby to Fury wygrał.

  Jakub Hryniewicz

  Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

  Powiązane artykuły

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.