UFC

Jan Błachowicz wraca do formy! „Ciśniemy, forma się zrobi” [WIDEO]

Świetne wieści napływają wprost od byłego polskiego mistrza UFC, Jana Błachowicza. W social mediach fightera pojawiło się nagranie z powrotu na salę treningową!

„Cieszyński Książę” w ubiegłym roku stoczył tylko jedno starcie, którym była przegrana przez niejednogłośną decyzję z Alexem Pereirą. Polski zawodnik miał powrócić do akcji podczas styczniowej gali UFC 297, ale ze startu wyeliminowła go kontuzja.

Błachowicza czekały operacje barków. Niedawno były mistrz UFC przyznał, że „jest całkiem przyzwoicie, ale jeszcze długa droga” i wspominał o tym, że przed zakończeniem roku kalendarzowego chciałby wrócić do oktagonu.

Jan Błachowicz wrócił do treningów!

W social mediach polskiego fightera pojawiła się kompilacja nagrań z powrotu na salę. O ile Błachowicz nie trenuje na macie, to cieszy widok Jana zbliżającego się do pełni zdrowia.

Ciśniemy! Pomalutku, do przodu, forma się zrobi. A chce się bardzo! – podpisał swój post „Cieszyński Książę”.

Nagranie z treningu Janka, jak i inne wiadomości, znajdziecie w najnowszym odcinku MMA Raport na kanale FANSPORTU TV.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.