MMA

Maruszak wraca w tę sobotę do klatki! Stoczy pojedynek na gali Octagon Fight League 12

Robert Maruszak już niedługo powróci do klatki i stoczy swój kolejny pojedynek. Tym razem zmierzy się na gali Octagon No Mercy.

Maruszak to zawodnik znany m.in. z walk na gołe pięści. Bił się na gali Krwawy Sport oraz WOTORE i pokonał takich rywali jak Bartosz Sarbiewski, Tomasz Purzycki czy Szymon Szynkiewicza. Ma również na koncie cztery starcia w formule MMA, a jego bilans to 2-2.

Maruszak powraca do klatki

W mieszanych sztukach walki pokonał Tymoteusza Pledziewicza oraz Tomasza Kowalkowskiego, natomiast musiał uznać wyższość byłego zawodnika KSW Michała Andryszaka oraz Patryka Dubiela.

Tym razem Maruszak weźmie udział w wydarzeniu Octagon Fight League 12. Gala odbędzie się już w tę sobotę 25 lutego w Zawierciu. Na karcie walk znalazły się pojedynki nie tylko w formule MMA, ale również w K-1, czy w boksie.

W klatce swoje umiejętności będzie miało okazję zaprezentować wielu młodych zawodników, a także doświadczeni fighterzy jak właśnie reprezentujący gdańskie kluby Crosscore oraz Knockout Fight & Gym Robert Maruszak. W formule K-1 i kategorii open zawalczy on z Miłoszem Wodeckim.

Sprawdź!  (VIDEO) Robert Maruszak przed WOTORE 5: "Będzie brutalnie, będzie krwawo, dam z siebie wszystko"

Łącznie na karcie walk znalazło się 12 emocjonujących zestawień. Gala rozpocznie się o godzinie 19:00, a darmowa transmisja odbędzie się na kanale YouTube: FANSPORTU TV.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.