High League

High League 6. Znamy faworyta bukmacherów w walce Załęcki vs. Tyburski!

Już 18 marca w katowickim Spodku dojdzie do potężnego pojedynku w boksie! Denis Załęcki zmierzy się z Pawłem Tyburskim, a raczej mało kto wierzy, że to starcie dotrwa do decyzji sędziowskiej.

Popularny „Tybori” to były uczestnik programu Love Island, który zadebiutował na scenie freakowej jeszcze w 2020 roku. Dotychczas w 5. walkach (4 w MMA, jedna w kickboxingu) przegrał tylko raz, przez decyzję z „Arabem”. Paweł Tyburski uważany jest za jednego z najlepszych freak fighterów i sam głośno mówi o swoich sportowych aspiracjach. Z czasem zawodnik, który wystąpi też na High League 6, chciałby spróbować swoich sił w KSW!

Denis Załęcki to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Założyciel organizacji walk na gołe pięści The War szybko stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci. Gdy jego przeciwnik na High League 6 debiutował w FAME, toruński „Bad Boy” próbował swoich sił między innymi w WOTORE. W ubiegłym roku zadebiutował w federacji, której włodarzem jest Malik Montana i przysporzył kibicom sporo emocji.

Panowie zmierzą się w innej niż zwykle formule – będzie to boks, 3 rundy po 3 minuty każda. Tyburski nie jest na straconej pozycji, ale faktem jest, iż Denis Załęcki stoczył już jeden zwycięski pojedynek w tej dyscyplinie. Prawdopodobnie to z tego też tytułu jest on nieznacznym faworytem przed High League 6.

Sprawdź!  High League 3 PPV - cena, jak wykupić PPV? Gdzie oglądać transmisję na żywo?

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs. Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.