MMA

„Od zawsze kręciły mnie walki chuliganów” – Denis Załęcki przed turniejem walk na gołe pięści The War.

W piątek – 11 czerwca odbędzie się gala THE WAR, na której zobaczymy pojedynki na gołe pięści. Nie będą to standardowe walki. Na gali odbywającej się w Toruniu będziemy świadkami dwóch turniejów – w formule bokserskiej + łokcie zobaczymy starcia 3vs3. Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było. Drugi turniej to pojedynki 1vs1 na zasadach MMA. Łącznie w puli nagród jest 200 tysięcy złotych.

THE WAR: WALKI TRANSMMISJA I STREAM ONLINE

Projekt wspierany jest m.in. przez Marcina Różalskiego, Marcina Wrzoska, Tomasza Sararę, czy Zbigniew Rybaka, którzy wcielą się w role ekspertów i komentatorów.

W turnieju 3vs3 wezmą udział 4 ekipy – „Elana Toruń & Stal Rzeszów”, „Górnik Wałbrzych”, „Wisłoka Dębica” i tajemniczy „Sithowie”. W turnieju 1vs1 zobaczymy ośmiu śmiałków – lista zawodników tutaj.

W ekipie Elany&Stali zawalczy m.in. Denis Załęcki, który wypowiedział się na temat swoich początków ze sportami walki oraz zbliżającej się gali.

Wykup dostęp -> tutaj

Denis Załęcki przed galą THE WAR

„Zacząłem sporty walki uprawiać od 5 roku życia. Najpierw było Karate Kyokushin, później zacząłem chodzić na boks, kickboxing (…) teraz trenuje BJJ i kickboxing. Walki w THE WAR będą praktycznie bez zasad – sędzia nie będzie przerywał dopóki gość nie będzie odcięty lub nie będzie znokautowany. Trener nie będzie rzucał ręcznika, jedyna opcja to odklepanie lub poddanie się przeciwnika. Od zawsze kręciły mnie walki chuliganów, czyli nie 1vs1 ale 10vs10, czy 20vs20. Jak 2 lata temu pojawiły się walki na gołe pięści to od razu wpadł mi ten pomysł do głowy.”

Szczegóły transmisji:

Godzina: 19:00
Data: 11.06.2021 / piątek
Cena za PPV: 29,90 zł

Sprawdź!  Migran Arutyunyan rozbija w parterze Akhmedova na gali EFC 35! [WIDEO]

Wykup dostęp -> tutaj

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *