High League

Denis Załęcki poznał nazwisko rywala! POTĘŻNE starcie na HIGH League 6!

Denis “Bad Boy” Załęcki poznał rywala na galę HIGH League 6. Już 18 marca w katowickim Spodku zmierzy się w bardzo mocnym pojedynku przeciwko Pawłowi “Tyboriemu” Tyburskiemu. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Torunianin powróci do klatki po dwóch porażkach – najpierw z utytułowanym kickbokserem, Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem, a później z byłym pięściarzem i pretendentem do tytułu mistrza świata, Arturem “Szpilą” Szpilką. Wcześniej w rewelacyjnym stylu, na zasadach K-1, wypunktował Alana “Alanika” Kwiecińskiego. Dzięki swoim walkom i charakterowi szybko stał się ulubieńcem kibiców. Pora na kolejny test w jego sportowej karierze!

Paweł “Tybori” Tyburski to jeden z najlepszych polskich freak-fighterów. “Księżniczka” ma na swoim koncie jedną walkę w HIGH League. W grudniu, w głównym pojedynku gali w Łodzi, wyjaśnił swój konflikt z Alberto Simao. Pokonał reprezentanta GM2L przez TKO w drugiej rundzie.

Pojedynek odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach. Niech ta formuła nikogo nie zmyli – Denis Załęcki walczył już w niej i złamał swojemu konkurentowi oczodół! Radzimy nie mrugać.

Przypomnijmy, że I konferencja przed HIGH League 6 odbędzie się już w poniedziałek, 27 lutego, o godz. 20:00 w studiu Polsatu na ul. Łubinowej 4a w Warszawie. Transmisja na YouTube.

Sprawdź!  Co środowisko kibicowskie myśli o Denisie Załęckim? Wielki Bu ujawnia! "Wszyscy mają go za klauna. Wszyscy się z niego śmieją"

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Ponadto zapowiedziano między innymi walki z udziałem Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, Marcina Dubiela, Lexy Chaplin, Marcina “El Testosterona” Najmana i Dariusza “Dara Lwa” Kaźmierczuka. Bilety dostępne na Eventim.pl.

Karta walk HIGH League 6:

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Marcin Dubiel
  • Marcin “El Testosteron” Najman vs TBA
  • Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Paweł “Tybori” Tyburski
  • Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs TBA
  • Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak vs Michał Cichy

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.