FAME MMA

Marcin Wrzosek chce walki z Arkadiuszem Tańculą! „Będzie wyglądał jak g***no”

Marcin Wrzosek czuje się jak ryba w wodze w świecie freakowych organizacji. „Polish Zombie” wkrótce stoczy kolejny pojedynek, a już snuje plany o kolejnym!

Były mistrz KSW w wadze piórkowej to postać znana w świecie sportów walki. Wrzosek swego czasu doszedł do półfinału programu The Ultimate Fighter, stoczył też jeden pojedynek w UFC. Od ubiegłego roku natomiast zajął się występami we freak fightach, zaliczając też starcie w walkach na gołe pięści.

Popularny „Polish Zombie” przegrał w listopadzie ubiegłego roku z „Don Kasjo” w formule bokserskiej. Przed miesiącem z kolei spotkał się z cięższym o ponad 60 kilogramów i sporo wyższym Piotrem Kałuskim, którego pokonał w K-1. W sierpniu Marcin Wrzosek wróci na gali FAME 15, gdzie spotka się z Mariuszem „Sariusem” Gollingiem.

Marcin Wrzosek ma na oku kolejnego rywala!

„Polish Zombie” nieźle odnajduje się w nowej rzeczywistości. Były zawodnik KSW, czy UFC potrafi zrobić show zarówno na konferencjach, jak i poza nimi. Wrzosek chwalił się niedawno zakupionym drugim mieszkaniem dzięki zarobkom z freakowych federacji. Nikogo nie zdziwi fakt, iż fighter rozgląda się już za kolejnym wyzwaniem po FAME 15.

Sprawdź!  Fame MMA 17 – wyniki i ceremonia ważenia NA ŻYWO

W małej sesji Q&A na Instagramie Marcin Wrzosek otrzymał sugestię kolejnego oponenta – Piotra Szeligę. Były mistrz KSW patrzy niejako w tym kierunku, ale inne nazwisko chodzi mu po głowie. Nawiązał też do sytuacji z ostatniej konferencji Fame MMA, gdzie „Szeli” skonfrontował się z Franciszkiem Rusieckim.

To by było ciekawe zestawienie szczególnie, że Szeliga lubi startować do mniejszych (patrz ostatnio Franio), ale następnego wolałbym Tańcule.

„Polish Zombie” nadal pamięta słowa „Aroya”, który nazwał go jakiś czas temu standardowym zawodnikiem. O Tańculi mówi się też w kontekście ewentualnych starć w zawodowym MMA i pojedynek z Wrzoskiem na pewno byłby dobrym sprawdzianem.

Stwierdził, że jestem średniakiem w MMA, więc chciałbym mu pokazać, że taki średniak sprawi, że taki Top freakfighter jak on będzie wyglądał jak g***no.

Kursy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek vs. „Sarius”!

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Don Kasjo o walce z Normanem Parke: "Rozpi***am go, znokautuje w 4 lub 5 rundzie" [WIDEO]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.