KSW

Mamed rozpoczął przygotowania do walki z Pudzianowskim? Były strongman komentuje: „Szykuj się”

Mamed Khalidov ruszył z kolejnymi przygotowaniami. Nagranie, jakie udostępnił na swoich social mediach, skomentował Mariusz Pudzianowski.

Mamed ma za sobą bolesną porażkę z Roberto Soldiciem. Podczas gali KSW 65 zmierzył się z Chorwatem i został brutalnie znokautowany w drugiej odsłonie. „RoboCop” odebrał mu mistrzowski tytuł kategorii średniej, który zdobył w rewanżu ze Scottem Askhamem.

Mamed rozpoczął przygotowania

Khalidov musiał przejść kilkugodzinną operację, jednak zapowiedział, że to nie koniec jego kariery, a kilka miesięcy później chciał już wracać do klatki. Szefowie KSW postanowili jednak trochę poczekać i dać więcej czasu zawodnikowi, żeby ten odpoczął i w pełni odzyskał zdrowie.

Być może Mamed powróci jeszcze w tym roku. Na ten moment nie wiadomo, z kim się zmierzy, jednak co raz więcej mówi się o starciu z Mariuszem Pudzianowskim. Dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski w wywiadzie dla Sportowe Fakty zdradził, że temat jest otwarty i mimo iż trenerzy byłego strongmana są przeciwni takiemu zestawieniu, to ostatnie zdanie należy do samego zawodnika.

Teraz Khalidov opublikował na swoich social mediach nagranie z treningu oraz przekazał, że ruszył z ciężkimi przygotowaniami – Już niedługo, kolejne ciężkie przygotowania. Kocham to, pozdrawiam was.

Jego wpis takimi słowami skomentował Pudzianowski Szykuj, szykuj się – w odpowiedzi Mamed napisał – Nie strasz, nie strasz.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  [WIDEO] "Ja będę szukał nokautu" - zapowiedź walki Sowiński vs. Rajewski na KSW 62

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.